ye-logo.v1.2

Дорожники звітують про розчищені автошляхи на Хмельниччині

Суспільство 2201
Дорожники кажуть, шляхи вже розчистили
Дорожники кажуть, шляхи вже розчистили. Фото: km.ukravtodor.gov.ua

Люди та механізми працювали цілодобово, аби подолати наслідки негоди.

Дорожники Хмельниччини звітують, що працювали у цілодобовому режимі, розчищаючи автодороги від снігових переметів, які на окремих ділянках сягали до 1,5 метрів.

«Протягом доби, від початку опадів, проїзд було забезпечено до усіх населених пунктів Хмельницької області. Зараз працює важка техніка - автогрейдери та роторні снігоочисні машини, які розширюють проїзну частину до існуючих параметрів», - повідомляють у Службі автодоріг області.

Аби подолати наслідки негоди, було задіяно усі наявні ресурси філій ДП «Хмельницький облавтодор», люди та механізми працювали цілодобово. Як додають у відомстві, всього по області щодобово працювало від 100 до 150 механізмів та близько 200 робітників. Додатково залучалась техніка інших організацій.

«Незважаючи на максимальні заходи для забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту, робота з розчищення була малоефективна, адже внаслідок сильних поривів вітру протягом 20 хвилин утворювалися нові та більш потужні перемети», - зазначають дорожники.

Наразі тривають роботи з очищення від льоду на окремих ділянках автошляхів, покриття обробляють протиожеледною сумішшю.

За інформацією ДСНС області, з 7 по 10 січня рятувальники залучалися 82 рази для буксирування та витягування автомобілів, що через засніжені дороги не могли рухатись, а їх пасажирам загрожувала небезпека. Так, рятувальники звільнили із снігового полону 198 автомобілів, серед яких легковики, вантажівки та рейсові автобуси, в яких перебувало 629 осіб, з яких 82 – діти.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую