ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Жителі Шепетівки отримають 800 тисяч гривень з бюджету міста на реалізацію власних проектів

Суспільство 1022
Переможців визначатимуть у два етапи
Переможців визначатимуть у два етапи. Фото: shepetivka-rada.gov.ua

Щороку на це виділятимуть все більше коштів.

У Шепетівці 31 січня рішенням 19 сесії затвердили громадський бюджет міста. За цією програмою городяни самі вирішуватимуть, як витрачати гроші.

Містяни можуть зареєструвати свої ідеї та прорахувати їх вартість. За них мають проголосувати жителі Шепетівки. Проекти-переможці, подані шепетівчанами, будуть визначатися в два етапи – експертний відбір і громадське голосування.

«Для нас важливо постійно підтримувати конструктивний діалог міської влади та населення, збільшувати активність громадян у вирішенні пріоритетних проблем міста та його жителів. У 2018 році запланували виділити 800 тис. грн. на підтримку місцевих ініціатив, у 2019 році - 900 тис. грн. і у 2020 році – 1 млн грн.», - цитує прес-служба очільника міста Михайла Полодюка.

Як додають у міськраді, пріоритетними напрямками реалізації проектів визначили житлово-комунальне господарства, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, спорту, культури та охорони навколишнього природного середовища.

Нагадаємо, у Хмельницькому місцева влада виділила мільйон гривень на реалізацію кращих проектів та пропозицій городян. За результатами голосування, переможцями стали 12 з 80 поданих проектів. Найбільше хмельничани проголосували за проекти у категорії «Охорона здоров'я».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую