ye-logo.v1.2

Мешканців області запрошують взяти участь у фотоконкурсі пам’яток культурної спадщини

Суспільство 1497
Фото: wikilovesmonuments.org.ua

Фото розмістять у  Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії.

Фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки” проводять в близько 40 країнах світу. В Україні його організовує громадською організацією Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі. Про це повідомляють на сайті Хмельницької ОДА.

“Світлини дадуть змогу проілюструвати статті Вікіпедії. Зазвичай конкурс триває з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі”, - йдеться у повідомленні.

Участь у конкурсі може взяти кожен охочий! Для цього треба зробити три кроки:
1.Зареєструватися у Вікісховищі (при реєстрації треба вказати дійсний e-mail).
2.Знайти пам’ятку у списках пам’яток. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
3.Завантажити фото пам’ятки прямо з переліку: знайдіть у списках рядок із потрібним об’єктом, і в останній колонці натисніть на посилання «[Завантажити фото]» або «Завантажити ще фото».

Сфотографувати пам’ятки можна під час конкурсу або взяти старі фото, головне — свої власні. На конкурс можна надсилати будь-які фотографії, але важливо, щоб вони були якісними.

Номінації конкурсу: за найкращі фотографії — 10 перших місць; за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток — 1-е, 2-е і 3-є; за найкращі фотографії по кожному з регіонів України; за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток по кожному з регіонів України. Спецномінації конкурсу:«Цивільні споруди доби Гетьманщини»; Національний заповідник «Софія Київська».

Детальніше про конкурс, його історію, порядок участі можна дізнатися за посиланням http://wikilovesmonuments.org.ua/
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую