ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам'янці відкрили меморіальну дошку загиблому десантнику, який захищав Донецький аеропорт

Суспільство 1675
Дошку встановили на фасаді школи
Дошку встановили на фасаді школи. Фото: kam-pod.gov.ua

Дошку встановили на одній із місцевих шкіл.

Сьогодні, 26 квітня, у Кам'янці-Подільскому відкрилипам’ятну дошку бійцю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, захиснику Донецького аеропорту Валерію Лізвінському. Встановили меморіальну плиту на фасаді ЗОШ №15. Про це повідомляють у міськраді.

“Помічник командира батальйону з оперативного забезпечення, якому посмертно присвоїли звання «майор», Валерій Лізвінський загинув 20 січня 2015 року під час оборони аеропорту Донецька. Похований воїн АТО на Алеї слави міського кладовища”, - йдеться у повідомленні.

На відкриття пам’ятного знаку на честь військовослужбовця прийшли рідні і близькі Героя, його товариші, освітяни, учні школи, представники громадськості, керівники міста. Пам'ять загиблого Героя вшанували хвилиною мовчання.

Валерій Лізвінський відзначений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно), нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно), званням «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» (посмертно).  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую