ye-logo.v1.2

Знайомтесь, Хмельницький! В обласному центрі курсуватиме екскурсійний автобус

Суспільство 6129
Екскурсійний автобус розпочав роботу
Екскурсійний автобус розпочав роботу. Фото: автора

Вартість екскурсії - 45 гривень.

Сьогодні, 28 квітня, на вулиці обласного центру виїхав перший екскурсійний автобус. Презентували його містянам спеціально до вікриття туристичного сезону. В автобусі 24 місця, і триватиме знайомство з Хмельницьким близько півтори години. Маршрут пролягатиме центральними вулицями міста.

«Це перша автобусна екскурсія у нашому місті. Ми розповімо цікаві історії та зовсім невідомі факти про Хмельницький, - розповідає екскурсовод Вікторія Папанова. – Містяни не дуже багато знають про історію рідного краю. Тому, щоб заповнити цю білу пляму, ми вирішили таким чином популяризувати історію. Автобус буде їздити центральними вулицями».

За її словами, екскурсантів завжди забиратимуть на борт на майданчику біля кінотетру ім.Т.Шевченка. Потім, через вулиці Володимирську і Прибузьку, поїдуть до річки Південний Буг і парку ім. М.Чекмана. Звідти попрямують до пам'ятника Богдану Хмельницькому, на центральну площу міста і по вулиці Володимирські вирушать до кінотеатру «Планета». Саме там розпочнеться пішохідна екскурсія.

Пані Вікторія розповідає про туристичний автобус

«Запуск екскурсійного автобуса анонсували на відкритті минулого туристичного сезону. Коли я про нього говорив, то більшість сприйняла це песимістично. Сьогодні автобус виїжджає на туристичний маршрут. Хмельничани і гості міста зможуть ним користуватись. Хочемо поламати стереотип, що в Хмельницькому немає що дивитися», - зазначає міський голова Олександр Симчишин.

Ось так виглядає екскурсійний автобус

Хмельницький ринок у маршрут не входить, але кажуть, що з часом додадуть ще кілька напрямків руху автобуса. Квиток на екскурсію коштує 45 гривень. Мінімальна кількість екскурсантів – 15 осіб.

Під час презентації автобуса, містян розважали маленькі артисти

Хмельничани прийшли подивитись на перший екскурсійний автобус

Так виглядає салон автобуса

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую