clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

У ЦНАПі Хмельницького пояснили, що робитимуть із тарганами на столах

Директор центру заперечує цю інформацію.

Директор центру заперечує цю інформацію.. Фото: надане читачами

Керівник каже - вперше чує про таку проблему.

Хмельничанка написала повідомлення на сайт «Є» у рубрику «Наркор» та виставила фото, на якому зафіксувала комаху, схожу на тарган, який прогулювався на столі в одного з працівників центру. Хмельничанка, яка підписалася Іриною, повідомила, що "за годину тричі зустрілася з тарганами". 

Директор центру Олексій Хохлов заперечує цю інформацію.

«Я вперше чую про таку проблему. Мені аж моторошно стало, коли ви мені про це розказали. У нас сучасний заклад, ми приймаємо людей не тільки з обласного центру, а ще з районів. Можливо якась бабця або мешканка гуртожитку принесла у своїх речах таргана, але це точно поодинокий випадок», - каже Олексій В’ячеславович.

Про не одинокість цих випадків підтверджують самі працівники центру, але офіційно представлятися бояться, щоб їх не звільнили.

«Таргани повсюди – у шухлядах, у робочих столах, у туалетах. Боюся, що б додому їх не принести. Керівник каже, щоб з ними боротися самотужки, купувати різні гелі. Але це не моя робота», - розповіла працівниця ЦНАПу.

Керівник установи Олексій Хохлов запевнив, що прийме відповідні рішення, якщо виявить у приміщені центру тарганів. «Я безумовно проведу дезінфекцію», - каже Олексій Вячеславович.

Однак у комунальному підприємстві «Профдезінфекція» повідомили, що до них варто звернутися, заключити договір і вони займуться знищенням побутових комах.

«Ми проводимо роботи по знищенню побутових комах. Для цього потрібно звернутися до нас та заключити з нами договір. Після цього ми обстежуємо приміщення та проводимо необхідні роботи. Якщо заселеність тарганами велика, то такі роботи прийдеться проводити неодноразово. Вартість цієї послуги за квадратний метр становить 21 копійок без ПДВ», - розповів директор підприємства В’ячеслав Вольоса.  

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 5:
02.08.2017 11:01Добролюб, цей допис особисто для тебе. Інновації у наданні адмінпослуг були впроваджені урядом і міською владою, робота налагоджена задовго до появи Хохлова О.В. - це факт, і жодного відношення до твоїх диферамб він не має. Таргани там є - це ше один факт. А на твою маячню, шо принесли і підкинули... Звісно, це провокація проти такої прекрасної людини і керівника від Бога як Хохлов! Як по-іншому? (відчуваєш іронію?) Нормальний керівник і господар просто візьме і проведе дезінсекцію. І все. І не буде події року.
Від: Добролюб02.08.2017 09:23Шановне, що ви ліпите? Які таракани? Що це за подія року? Я реально вже багато разів був у цнапі і на вклейці фото в паспорт і на оформленні ФОП і можу сказати ще робота там налагоджена шикарно за керівництва Хохлова О.В. Людина дійсно на своєму місці, та всіляко вводить іновації для поліпшення надання послуг центру для населення. Переставайте вже носити свої таракани дохлі в громадські місця. Олексій Вячеславович продовжуйте в тому ж дусі поліпшувати надання адміністративних послуг для Хмельничан. А ти з своєю кумою роботою займись і тараканів з голови своєї вижини. Дякую за увагу...
01.08.2017 22:47DFg
Від: Кармелла01.08.2017 22:37Шкода, що серед переважної більшості хмельничан, які користуючись послугами ЦНАПу позитивно оцінюють його роботу, задоволені кваліфікацією працівників, якістю обслуговування, умовами закладу, знаходиться одна бабця, якій все не догода. Але таких неадекватних одиниці, вони замість зірок у калюжі бачать лише болото. Бажаю колективу і його керівнику й надалі тримати заданий темп і ритм розвитку та удосконалення своєї роботи.
01.08.2017 09:17Таргани в ЦНАПі прописались давно. Моя кума там працює, тому знаю про цю ситуацію. І "керівнику" своєму вони про це говорили давно, і не раз. Лапки навмисно, бо з нього керівник, як, вибачте, з кізяка куля. Дивно взагалі, як Симчишин його там тримає. І воно зараз "дурочку включає": Я вперше чую... якась бабця або мешканка гуртожитку принесла у своїх речах... Яка бабця, Леша? Переставай бухати в робочий час і ходити кругами. Вмикай мозок, починай щось робити. Або йди геть. Такі трутні на керівних посадах нівелюють роботу всього колективу. Вони і так, як 30 спартанців проти 300.000 мешкінців міста... Дякую за увагу. Будьте здорові.

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.73
27.76
31.69
31.72

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30