ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

У міській раді Кам’янця-Подільського почали оформляти біометричні паспорти

Катерина ДЯДЮК Суспільство 1973
Оформити паспорт відтепер можна у ЦНАПі
Оформити паспорт відтепер можна у ЦНАПі. Фото: kam-pod.gov.ua

Зробити це можна в управлінні надання адміністративних послуг.

У четвер, 19 жовтня, в міській раді Кам’янця-Подільського офіційно розпочали прийом документів для оформлення та видачі закордонних паспортів і паспортів громадянина України у формі ID-картки.

Варто зазначити, що це управління –перше серед ЦНАПів Хмельницькій області, яке надаватиме такі послуги.

У Кам’янець-Подільській міській раді повідомили, що у той день за дві години роботи працівники управління встигли прийняли п’ять осіб, а за повний робочий день планують обслуговувати близько 20 осіб.

«Уникнути будь-яких питань із чергою вдається завдяки електронній черзі. Кожен отримує вранці талон, на якому вказана послідовність та час коли потрібно прийти, щоб здати документи», – йдеться у повідомленні.

Також міський голова Михайло Сімашкевич повідомив, що наразі вони думають про те, щоб додатково виділити 300 тисяч гривень, придбати другий комплект обладнання і обслуговувати більшу кількість охочих оформити паспорт.

За словами мера, завдяки запровадженню такої послуги, виграють і люди, яким доводилось займати в Міграційній службі живі черги за декілька днів, і міський бюджет, до якого надходитиме частина коштів від адміністративного збору.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас