ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

Заміна асфальту на привокзальній площі Хмельницького обійдеться в декілька мільйонів

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1841
На ремонт дороги привокзальної площі, облаштування її (дорожні знаки, пішохідні зони) тощо - можуть витратити майже 4 мільйони гривень
На ремонт дороги привокзальної площі, облаштування її (дорожні знаки, пішохідні зони) тощо - можуть витратити майже 4 мільйони гривень. Фото: з архіву

Аукціон на проведення робіт виграла фірма, яка належать мешканці Житомирської області.

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради оприлюднило намір укласти договір на капітальний ремонт покриття привокзальної площі в місті з ТОВ «Будмаксплюс». Саме ця фірма стала переможцем аукціону, який провели в системі «Prozorro».

Починаючи із листопада цього року по 31 травня 2018 року переможець аукціону повинен замінити покриття на привокзальній площі (від вулиці Проскурівської до Шевченка), облаштувати пішохідні переходи, газони, встановити пандуси тощо. На це передбачалося витратити понад 4,3 мільйони гривень.

На тендер вийшли чотири фірми – «Асфальт плюс», «Єврошляхбуд», ФОП Арутюнян Ашот Сетракович та ТОВ «Будмаксплюс». Саме останнє підприємство запропонували найнижчу ціну – 3 мільйони 987 тисяч 800 гривень, їх і визнали переможцем.

Це товариство зареєстровано 8 листопада минулого року. Його засновником, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, є Григорян Лариса Саргисівна, мешканка Житомирської області. Утім, сама фірма зареєстрована в Хмельницькому на Героїв Майдану, 54. В тій же будівлі, де розміщуються Хмельницькій міськрайонний суд та обласне відділення Антимонопольного комітету України.

У 2017 році ТОВ «Будмаксплюс» вже заключало угоди з управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради. Всього їх було 10 на загальну суму понад 8,5 мільйонів гривень. Засновниця фірми – Лариса Григорян до лютого цього року очолювала ПП «Будмаксплюс». І саме ці дві фірми фігурують у кримінальному провадженні, яке в вересні цього року було відкрито хмельницькими правоохоронцями.

У Єдиному державному реєстрі судових рішень є ухвала Хмельницького міськрайонного суду. У ній старший слідчий слідчого відділу слідчого управління Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області просив дозвіл суду про тимчасовий доступ та вилучення документів, які містять відомості, що становлять банківську таємницю, та знаходяться у володінні ПАТ «Укрсоцбанк». Як зазначено в клопотанні, цитуємо: «посадові особи Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради, за попередньою змовою з групою осіб посадовими особами ПП «Будмаксплюс» (код ЄДРПОУ 35954852) та ТОВ «Будмаксплюс» (код ЄДРПОУ 40947480), впродовж 2016-2017 років, в ході проведення фіктивних фінансово-господарських операцій, під час здійснення будівельно-ремонтних робіт дорожнього покриття на території м. Хмельницького, а саме: по вул. Кутузова, вул. Прибузькій, вул. Вишневій, вул. Довженка-Сюсюри та вул. Центральної мікрорайон «Дивокрай», розтратили бюджетні кошти, чим спричинили державним інтересам матеріальної шкоди». Утім, суд відмовив слідчому.

То чи підпишуть хмельницькі комунальники угоду з переможцем аукціону?

«Ми діємо в рамках чинного законодавства, - каже начальник управління ЖКГ Хмельницької міської ради Василь Новачок. - Вони запропонували найнижчу ціну і документи, які були подані, відповідають вимогам. Якщо не буде ніяких обгрунтованих скарг від інших учасників, то ми просто вимушені визнати це підприємство переможцем. У нас немає причин відхиляти пропозицію цього учасника».

Щодо кримінального провадження, то: «Воно триває, але ж ми незнаємо, чим воно завершиться, - продовжує Василь Пилипович. - Роботи були зроблені в повному обсязі й підписані комунальним підприємством «Технагляд». Покриття стоїть… Якщо там дійсно були якісь порушення, то правоохоронні органи доведуть справу до путя».

Нагадаємо, нещодавно на привокзальній площі запрацював перший пішохідний фонтан. Вартість цього об'єкту становила понад 2 мільйонів гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео