ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2019

Шепетівчан кличуть на віче через відсутність теплопостачання в місті

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1158
Шепетівчани вийдуть на віче
Шепетівчани вийдуть на віче. Фото: denzadnem.com.ua

Зустріч відбудеться сьогодні.

Сьогод­ні, 3 лис­то­па­да, о 15:00 годині на пло­щі Та­ра­са Шев­ченка (пе­ред місь­кви­кон­ко­мом) у Шепетівці місцеві мешканці збираються на На­род­не ві­че. Як повідомляє видання "День за днем", містяни хочуть знати коли розпочнеться опалювальний сезон.

"У ви­ко­нав­чо­му ко­мі­те­ті Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди під­три­му­ють іні­ці­ати­ву і зап­ро­шу­ють міс­тян сьогод­ні, 3 лис­то­па­да, о 15:00 на пло­щу Та­ра­са Шев­ченка (пе­ред місь­кви­кон­ко­мом) на На­род­не ві­че. Ше­пе­тів­ча­ни ви­ма­га­ють зус­трі­чі з місь­кою вла­дою та ке­рів­ниц­твом ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест». Ад­же лю­ди хо­чуть діз­на­тись, ко­ли в міс­ті роз­почнеть­ся опа­лю­валь­ний се­зон", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Шепетівці досі не почався опалювальний сезон через непорозуміння між міською владою та енергопостачальним підприємством. Облдержадміністрація пригрозила звернутись до правоохоронців, якщо ситуація не налагодиться. Натомість, міськвлада Шепетівки затвердила нові тарифи на тепло і тим самим виконала умови ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест». Проте тепло так і не подали через великий борг підприємства перед Нафтогазом.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую