ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Нарешті у Шепетівці тепло. Але чи надовго?

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1301
Разом з ініціативної групою шепетівчан співробітники підприємства по черзі розпалювали котли
Разом з ініціативної групою шепетівчан співробітники підприємства по черзі розпалювали котли. Фото: з Фейсбуку Сергія Іванова

ПАТ «Шепетівкагаз» погрожує припинити газопостачання до міських котелень.

Вчора, 13 листопада, на вимогу мешканців міста, працівники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» були вимушені зірвати пломби з газопроводів та запустити котельні. Разом з ініціативної групою шепетівчан співробітники підприємства по черзі розпалювали котли, до кінця дня у місті майже всі будинки були з довгоочікуваним теплом.

«Так, тепло в місті подається завдяки громадським активістам, які влаштовували масові акції протесту. Люди втомилися бути заручниками ситуації, мерзнути в своїх домівках, а замість тепла щоразу отримувати лише обіцянки. Поки чиновники місяць перекладали папірці, містяни вдалися до рішучих дій. Зрозуміло, самовільне зняття пломб є злочином. Однак, чекати поки все вирішиться в правовому полі вже немає часу. Шепетівчани і так майже місяць були без тепла, ще місяць в мерзлоті наше місто не пережило б», - пише Сергій Іванов, керівник прес-служби Прес-служба ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

На даний момент важливо одне – в оселях шепетівчан тепло, діти після затяжних канікул нарешті підуть до школи. Але чи довго це триватиме?

Стало відомо, що ПАТ «Шепетівкагаз» погрожує припинити газопостачання до міських котелень. З товариства надійшов лист до ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» з вимогою самостійно відключитися від газових мереж, а в разі невиконання цієї вимоги транспортування газу підприємству буде зупинено в примусовому порядку.
На що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» надало відповідь, що такі дії газовиків призведуть до руйнування системи централізованого опалення у зв’язку з пониженням температури та виникнення техногенної катастрофи.

«Наразі всі котельні в місті працюють. Однак, якщо ПАТ «Шепетівкагаз» все ж таки припинить газопостачання, мешканцям доведеться ще невідомо скільки мерзнути в холодних квартирах, поки чиновники перекладатимуть папірці. А якщо на днях будуть морози – техногенного лиха в Шепетівці не оминути», - повідомив Сергій Іванов.

Нагадаємо, цієї суботи шепетівчани вдруге перекрили рух на автодорозі національного значення.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую