ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Під дощем і в холод: шепетівчани вдруге перекрили рух на автодорозі національного значення

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1336
Блокується проїзд всього транспорту окрім автобусів та автомоблів екстренних служб
Блокується проїзд всього транспорту окрім автобусів та автомоблів екстренних служб. Фото: shepetivka.com.ua

Мешканці міста знову вийшли на акцію протесту.

Сьогодні, 11 листопада, як було анонсовано, жителі міста Шепетівка знову перекрили рух транспорту на трасі Н-25 «Городище-Рівне-Старокостянтинів».

Як пише сайт міста Шепетівка, попри дощову погоду, люду зібралось трішки більше, ніж минулого разу. Поступово кількість мітингарів збільшується. Блокується проїзд всього транспорту окрім автобусів та автомоблів екстренних служб.

За повідомленням сайту «День за днем», сьогодні протестують разом із дорослими і діти, бо сидять на вимушених канікулах вже тиждень. «Учні середніх класів, озброївшись плакатами, крокують пішохідним переходом пліч-о-пліч з дорослими. Попри те, що накрапає дощ, хлопчики і дівчатка налаштовані рішуче. Навіть деякі плакати діти написали самі», - пише видання.

Нагадаємо, що попри обіцянки власника ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" борги за газ не сплачені, відповідно в домівках шепетівчан досі холодно. Саме тому вже вдруге люди вдаються до крайніх методів, щоб у столиці звернули увагу на проблему в Шепетівці.

Шепетівчани вдруге перекрили рух на ав­то­до­ро­зі на­ці­ональ­но­го зна­чен­ня. Фото: shepetivka.com.ua

Містянам обіцяли, що в кінці тижня тепло з’явиться у їхніх помешканнях, адже на офіційному сайті Шепетівської міської ради повідомлялося: «Власнику приватного теплопостачальника Андрію Карпенку поставили чітку вимогу - почати погашати заборгованість за спожитий газ, в іншому випадку він нестиме персональну відповідальність за зрив опалювального сезону у Шепетівці. Він пообіцяв 9 листопада залучити кредитні кошти для погашення боргу. Як тільки вони потраплять на рахунки НАК «Нафтогаз України», шепетівському газопостачальнику буде дана команда подати газ на котельні».

 

Попри дощову погоду, люду зібралось трішки більше, ніж минулого разу. Фото: shepetivka.com.ua

Шепетівчанка Марія Нестурчук, яка входить до ініціативної групи міста, повідомила, що «у кредиті відмовили». «Сьогодні, 11 листопада, починається безстрокова акція протесту», - каже жінка.

Нагадаємо, третього листопада в Шепетівці відбулось Народне Віче, на якому прийняли рішення, аби Шепетівська міська рада розірвала концесійний договір із ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» (яке відповідає за теплопостачання міста) і повернула комплекс теплових мереж міста у комунальну власність.

Цього ра­зу про­тес­ту­ють ра­зом із до­рос­ли­ми і ді­ти, бо си­дять на ви­му­ше­них ка­ні­ку­лах вже тиж­день. Фото: shepetivka.com.ua
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас