ye-logo.v1.2
25 Травня, 2019

Уряд обіцяє «взятися» за тепло у Шепетівці, а люди поки ночують біля газопроводу

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 874
Шепетівчани чергують біля центральної котельні, аби не допустити від'єднання від газопроводу.
Шепетівчани чергують біля центральної котельні, аби не допустити від'єднання від газопроводу.. Фото: надане активістами

У Шепетівці люди із газівниками, двома таборами, чергують біля центрального газопроводу.

Опалювальний сезон, який мав розпочатися 15 жовтня, у Шепетівці розпочався лише 13 листопада. Щоправда, незаконно... Люди самовільно зірвали пломби з газопроводу і пустили тепло у свої домівки. Аби не допустити перекриття газу, активісти міста вже третю добу чергують біля центральної котельні.

«Попри дощ та холод ми вже третю добу охороняємо газопровод, який в будь-якої миті можуть відрізати газівники. Ми чекаємо, аби керівництво держави розібралося в цій надзвичайній ситуації, що склалася у нас в місті», - каже активістка Марія Нестерчук.

Чекати лишилося ще недовго. Днями у Києві має відбутися засіданні Уряду, де вирішуватимуть коли ж в Шепетівці буде тепло. У міській раді зазначили, що на нараду буде запрошено керівництво міста, представників НАК «Нафтогаз України» та ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Також, будуть присутні представники силових структур і Кабінету Міністрів України.
«Ми чекаємо офіційне запрошення від Кабміну. Поки відомо, що в столиці збирають усі необхідні документи по Шепетівці», - додають у міські раді.

  

У Шепетівці люди з газівниками чергують біля центрального газопроводу.

Тим часом шепетівчани чергують біля центрального газопроводу разом з працівниками ПАТ «Шепетівкагаз». Активісти кажуть, що пригощають газівників чаєм, адже розуміють, що вони виконують свої обов’язки і теж є заручниками ситуації.

Вчора активісти біля котельні встановили намет, смажили шашлики та варили юшку.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео