ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Уряд обіцяє «взятися» за тепло у Шепетівці, а люди поки ночують біля газопроводу

Суспільство 1089
Шепетівчани чергують біля центральної котельні, аби не допустити від'єднання від газопроводу.
Шепетівчани чергують біля центральної котельні, аби не допустити від'єднання від газопроводу.. Фото: надане активістами

У Шепетівці люди із газівниками, двома таборами, чергують біля центрального газопроводу.

Опалювальний сезон, який мав розпочатися 15 жовтня, у Шепетівці розпочався лише 13 листопада. Щоправда, незаконно... Люди самовільно зірвали пломби з газопроводу і пустили тепло у свої домівки. Аби не допустити перекриття газу, активісти міста вже третю добу чергують біля центральної котельні.

«Попри дощ та холод ми вже третю добу охороняємо газопровод, який в будь-якої миті можуть відрізати газівники. Ми чекаємо, аби керівництво держави розібралося в цій надзвичайній ситуації, що склалася у нас в місті», - каже активістка Марія Нестерчук.

Чекати лишилося ще недовго. Днями у Києві має відбутися засіданні Уряду, де вирішуватимуть коли ж в Шепетівці буде тепло. У міській раді зазначили, що на нараду буде запрошено керівництво міста, представників НАК «Нафтогаз України» та ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Також, будуть присутні представники силових структур і Кабінету Міністрів України.
«Ми чекаємо офіційне запрошення від Кабміну. Поки відомо, що в столиці збирають усі необхідні документи по Шепетівці», - додають у міські раді.

  

У Шепетівці люди з газівниками чергують біля центрального газопроводу.

Тим часом шепетівчани чергують біля центрального газопроводу разом з працівниками ПАТ «Шепетівкагаз». Активісти кажуть, що пригощають газівників чаєм, адже розуміють, що вони виконують свої обов’язки і теж є заручниками ситуації.

Вчора активісти біля котельні встановили намет, смажили шашлики та варили юшку.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую