clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

«Спорт-Сіті» - Перемога!

Чергову перемогу може записати в свій актив колектив компанії «СК Груп», забудовник комплексу «Спорт-Сіті», що на Прибузькій 5/1.

Рішення Господарства суду Хмельницької області визнало чиною додаткову угоду до договору оренди землі під цим будівництвом. Цього рішення чекали не тільки представники забудовника, а й майже 150 пайовиків будівельного кооперативу, що вже долучилися до зведення комплексу. Також великий інтерес даний судовий процес викликав у представників громадських організацій, що представляють військових учасників АТО, оскільки забудовник ініціював акцію з забезпечення наших атовців житлом, уже передавши їм 10 квартир у будинках, що уже майже готові до здачі. А дана справа ставила під загрозу можливість подальшого отримання ними квартир.

Також не залишились осторонь представники спортивної громадськості міста, яким у комплексі «Спорт-Сіті» передбачені приміщення для змагань та тренувань. Та й взагалі, питання чи потребує наше місто спортивного комплексу площею в декілька десятків тисяч квадратних метрів, та ще й збудованого за рахунок інвесторів виглядає риторично.

Забудовники «Спорт-Сіті» ні на день не припиняли зведення об’єкту, впевнені у власній правоті та законності будівництва. Кожна дія викликає протидію. І противники будівництва довгий час вставляли йому палки в колеса. Але, вкотре, рішення суду на користь забудовника. І, мабуть, немає жодного сенсу міській раді оспорювати колегіальне суддівське рішення при тому, що забудовник довів серйозність своїх намірів, виділивши квартири нашим захисникам, збирається надалі не просто дотримуватися умов договору, зокрема в частині будівництва спортивних споруд, а також, як нам стало відомо, готовий безоплатно передати частину цих споруд у користування місту.

А комплекс «Спорт-Сіті» росте з кожним днем, відкриваючи все більше власний вражаючий масштаб, впевнено йдучи до того щоб стати одним із найбільш знакових і впізнаваних об’єктів нашого міста. Так може вже досить заважати цьому проекту і ставити під знак питання майбутнє не тільки інвесторів будівництва, а й наших захисників, нашої молоді, відповідно й всього нашого міста?!

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30