ye-logo.v1.2

Чотирьом сім’ям учасників АТО вручили сертифікати на придбання квартир

Суспільство 3139
Сім\'ям бійців-учасників АТО вручили сертифікати на придбання житла та ще одна сім\'я отримала ордер і ключі від помешкання.
Сім'ям бійців-учасників АТО вручили сертифікати на придбання житла та ще одна сім'я отримала ордер і ключі від помешкання.. Фото: автора

Ще одна сім’я бійця отримала ключі від нового помешкання.

Сьогодні, 29 грудня, у Хмельницькій міськраді трьом сім’ям бійців-учасників АТО вручили сертифікати на придбання квартир та ще одна сім’я отримала ключі від нового помешкання.

Ордер та ключі від нового помешкання родинам вручив міський голова Олександр Симчишин.

Мер міста зазначив, що дуже задоволений, бо в останній робочий день в цьому році у міськраді проходить саме такий захід. Олександр Симчишин зазначив, що вдячний людям, які захищають країну.

"Ми вирішили, що останній захід у цьому році у нас буде правильним і позитивним. Мені дуже приємно, що ця зустріч пов’язана з допомогою тим, завдяки кому ми живемо, хто дає нам можливість виховувати дітей, водити їх у садочки, школи та будувати місто наших мрій про яке ми всі говоримо і яке ми всі хочемо бачити. Це маленька подяка вам, за виконання обов’язку, за мужність, за силу волі та за те, що справжні чоловіки, коли потрібно йдуть захищають і боронять кордон на Сході. Тому, я сподіваюся, найближчим часом кордон посунеться туди, де він і має бути, а в Україні відбудуться зміни про які ми всі мріємо і далі ми дійсно будемо жити в мирній українській державі", - наголосив мер міста.

Мер подякував бійцям за те, що захищають і боронять кордон на Сході.

Сертифікати на придбання квартир отримали три сім’ї бійців-учасників АТО та ще одна родина отримала ключі від помешкання.

Ордер на придбання житла сьогодні отримала й сім’я Авраменка Олександр Володимировича, який зараз перебуває в зоні бойових дій. Тому тримати сертифікат на придбання помешкання, прийшла дружина бійця Марина та донька Марія. Дружина Олександра каже, що дуже щаслива, бо до цього власного житла у сім’ї не було.

Жінка каже, сподівається на те, що колись, повернеться на Батьківщину.

"Ми переселенці з Донецька, і власного житла у нас немає. Мої емоції не передати словами, я дуже щаслива. З 2014 ми винаймали квартиру, тому житло для нас є дуже потрібним”, - розповідає Марина. 
Донька Олександра каже, що дуже сумує за батьком, і найбільшим подарунком для неї на Новий рік було б його повернення додому.

Ще два сертифікати на придбання житла отримали сім’я Дембовського Юрія Васильовича та Остапчука Віктора Вікторовича.

 Бійці отримали сертифікати на придбання квартир.

Дружина Юрія Васильовича, який рік провів у зоні АТО каже, що сьогодні отримала багато позитивних емоцій, а отримання сертифікату стало для їхньої сім’ї приємною несподіванкою.

Раніше сім’я винаймала житло.

Ще один сертифікат на придбання нового помешкання отримав боєць 8-го полку Ярослав Демедюк. Щоправда, на урочисте вручення сім’я не змогла завітати.

Ще одні щасливчики, сім’я учасника АТО та інваліда III групи Калити Валерія Вікторовича, які сьогодні отримали ключі від нового помешкання.

Валерій учасник АТО та інвалід III групи.

Читайте також: У Хмельницькому зареєстровано понад 2,5 тисячі учасників АТО

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую