clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Різдвяна кутя коштуватиме хмельничанам не менше 80 гривень

Кутя на Різдво – одна з 12 традиційних страв

Кутя на Різдво – одна з 12 традиційних страв. Фото: ridna.ua

Інгредієнти для приготування головної різдвяної страви - куті - обійдуться хмельничанам не менше ніж у 80 гривень.

Головну складову різдвяної куті - пшеницю - можна купити за 5 гривень за одну склянку на ринках міста. В магазинах Хмельницького пшеничну крупу купувати вигідніше, адже упаковка 800 грамів коштує в середньому 8 гривень. Для класичної куті потрібно дві склянки пшениці - це приблизно 10 гривень за ринковими цінами, або 4 гривні за фасовану упаковку з магазину, на яку все одно доведеться витратити 8 гривень (зайву пшеницю можна використати для посівання).

До куті традиційно додають родзинки, мак, горіхи і мед. Мак на овочевому ринку Хмельницького коштує 20 гривень за склянку (це близько 100-150 грамів продукту). В магазинах міста мак продають сухий та розведений в солодкому сиропі. В упаковках мак не дешевший – за 100 грамів продукту доведеться витратити 15-20 гривень. Розведений мак продається в пластиковому лотку і коштує він біля 30 гривень за 500 грамів продукту. 

  

До свят, у продуктових магазинах Хмельницького з’явилися відділи, де усі інградієнти куті "живуть" в одному місті.

Читайте також: Обираємо правильний мак до куті.

 Волоські горіхи (вже очищені) - 25 гривень за склянку. Ціни на родзинки дуже різні - від 70 до 130 гривень за кілограм (залежно від виробника, країни виробництва, якості самих родзинок та інше). Тож за 100 грамів родзинок, чого цілком достатньо для куті, необхідно витратити від 7 до 13 гривень.

У кінці приготування кутю заправляють медом, яку розводять водою. Є й такі, які замість медового розчину роблять цукровий сироп - ситу. Ціна меду зараз в середньому коштує 80 гривень за літр. До святкової страви достатньо буде 100 грамів цього продукту, який обійдеться у 8 гривень.

Також у кутю можна додати різні цукати та сушені фрукти. Ціна на сушені фрукти коливається від 90 гривень за курагу, до 170 за сушену журавлину.

Підсумувавши, отримуємо, що для літрового об’єму куті (це близько 4-6 порцій) необхідно витратити приблизно 80 гривень.

Слід пам’ятати, що кутя - страва символічна, тому не варто нею наїдатися, достатньо з’їсти одну-дві ложки.

Редакція сайту «Є» бажає Вам смачної куті та веселих різдвяних свят!

Р. S.: Пропонуємо вашій увазі відео приготування куті, яка містить мінімум складників, але при цьому дуже смачна: 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео




Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30