ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Президент посмертно нагородив орденом 20-річного солдата із Кам’янця

Суспільство 1266
Ростислава Доброшинського нагородили посмертно
Ростислава Доброшинського нагородили посмертно. Фото: kam-pod.gov.ua

Ростислав Доброшинський загинув у зоні АТО у серпні 2017 року.

Петро Порошенко нагородив орденом “За мужність” ІІІ ступеня Ростислава Доброшинського посмертно. Про це йдеться в Указі Президента №12/2018 від 22 січня.

«За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку постановляю у Збройних Силах України нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня Доброшинського Ростислава Руслановича (посмертно) — старшого солдата», - йдеться у документі.

Нагадаємо, 20-річний кам'янчанин Ростислав Доброшинський загинув 1 серпня 2017 року під час обстрілу снайпером позицій українських захисників, отримавши вогнепальне кульове поранення грудної клітини, яке виявилося несумісне з життям. Упродовж двох років хлопець виконував свій військовий обов’язок на сході. Поховали бійця на Алеї Слави Кам'янець-Подільського кладовища.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую