ye-logo.v1.2

Вікімарафон 2018: хмельничани писатимуть для Вікіпедії

Суспільство 2295
Хмельничани вже не вперше долучаються до Вікімарафону
Хмельничани вже не вперше долучаються до Вікімарафону. Фото: facebook.com

Ідея марафону – підготувати рекордну кількість нових статей до популярної онлайн-енциклопедії.

Кожен із нас хоча б раз, та все ж користувався матеріалами з Вікіпедії. А тепер є шанс самому докласти свою лепту до її розвитку. Протягом 27-30 січня у різних куточках України пройдуть вікізустрічі, присвячені 14-річчю української Вікіпедії. 

Хмельницький також долучився до Вікімарафону. У нашому місті акція відбудеться 30 січня. Узяти участь може кожен. Для цього треба написати нову статтю на будь-яку тему. Усі статті мають відповідати критеріям значимості, базуватися на підставі авторитетних джерел та покликатися на них, не порушувати авторське право, а також дотримуватися нейтральної точки зору й не містити оригінальних досліджень.

«Охочі зможуть прийти і поспілкуватися із досвідченими вікіпедистами в неформальній атмосфері у своєму місті, поставити запитання щодо Вікіпедії та написати разом статті. Усі учасники акції отримають пам'ятні сувеніри.», - повідомляють на сторінках енциклопедії.

У Хмельницькому Вікімарафон 2018 відбудеться у вівторок, 30 січня, у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Початок о 10:00.

Нагадаємо, минулого року під час Вікімарафону хмельничани за три дні написали 11 статей для Вікіпедії.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую