ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Кам’янецький виш увійшов у світовий рейтинг університетів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1763
Національний університет імені Івана Огієнка увійшов у ТОП-100 українських вищих навчальних закладів
Національний університет імені Івана Огієнка увійшов у ТОП-100 українських вищих навчальних закладів. Фото: vdalo.info

Національний університет імені Івана Огієнка увійшов у ТОП-100 українських вищих навчальних закладів.

Відповідні результати оприлюднено на сайті «Webometrics Ranking of World‘s Universities». У світовий рейтинг з 20 тисяч університетів всього увійшло 342 українських ВИШів.

Перше місце у вітчизняному рейтингу посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка, друга сходинка – Київський політехнічний інститут, третє – Сумський державний університет. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка розташовується на 99 сходинці.

До речі, вебометричний рейтинг університетів світу складають з 2004 року і публікують двічі на рік. Його складає Лабораторія кіберметрики Національної дослідницької ради Іспанії, яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії.

Рейтинг починався з аналізу 6 000 університетів у 2004 році, на сьогодні аналізують понад 20 000 вищих навчальних закладів і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки. Первинною метою рейтингу є сприяння академічної присутності в Інтернеті, підтримання відкритого доступу для значного збільшення передачі наукових і культурних знань в університетах світу.

Читайте також: На Хмельниччині майже 40 відсотків безробітних мають вищу освіту.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую