ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

У Городку обіцяють зробити музей, якого «майже немає» в Україні

Алла СОБКО Суспільство 2499
За попередньою інформацією, музей офіційно презентують у вересні цього року.
За попередньою інформацією, музей офіційно презентують у вересні цього року. . Фото: автора

Напередодні святкових вихідних у Городку офіційно «здали» реконструйований музей і передали громаді.

Вперше проект музею представили городоччанам восени 2014 року, а реконструкцію музею розпочали у квітні 2016 року за ініціативи вихідця із Городка, власника фармацевтичної компанії Миколи Гуменюка. А вже на початку березня 2018 року, на позачерговій сесії районної ради, депутати затвердили передавальний акт завершення реконструкції приміщення музею та проголосували за те, щоб взяти його на баланс і передати в оперативне управління райдержадміністрації. Музей є спільною власність сіл, селищ та громад Городоцького району.

За попередньою інформацією офіційно презентувати роботу музею планують на День міста, у вересні 2018 року. А поки що його будуть наповнювати цінними експонатами, колекціями живопису, скульптури та археології. Музейники кажуть, що окрім тих експонатів, які були у «старому» музеї та унікальних вишивок зібраних із сіл району, до колекцій залучать і сучасні експонати, яких мало які музеї в Україні мають. Посприяти цьому пообіцяли представники інвестора.

Проект музею переробляли, щоб він був саме таким, яким є зараз

(у колажі використані фото сайту Наш Городок)

«Ця будівля називається музей, але повноцінним музеєм вона ще не може називатися, адже тут немає експонатів, демонстраційних залів. Для такого сучасного музею має бути й відповідне наповнення. Ми ведемо перемовини із відомим музейним дизайнером, який пообіцяв, що приєднається до нашого проекту. Ми отримаємо те, чого майже ще немає в Україні», – зазначає представник інвестора Володимир Шевчук.

Поряд із приміщенням музею встановили відомий уже експонат - відреставрований трактор 30-х років У-2

Читайте також: Мотоцикл з Говерли і трактор з постаменту
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята