ye-logo.v1.2

Підсумки дня: обшуки СБУ, дебют Алієва та заборона паспортів

Суспільство 2858
Правоохоронці у масках сьогодні провели обшук у торговельному центрі Хмельницького
Правоохоронці у масках сьогодні провели обшук у торговельному центрі Хмельницького. Фото: youtube.com

Якими були новини 21 березня.

Сьогодні, 21 березня, інформаційний простір Хмельниччини аж ніяк не був присвячений Всесвітньому дню поезії чи Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації. Звісно, про це також згадували, але… Мабуть, темою номер один у Хмельницькому стала подія, яка відбувалася в центрі міста.

Працівники Служби безпеки України в торговельному центрі «Либідь Плаза» проводили обшук. Що шукали і з чим це пов’язано правоохоронці не пояснювали. Що відбувається, не могли пояснити і хмельницькі силовики. Лише неофіційно говорили – працюють люди зі столичної СБУ.

За даними «Незалежного громадського порталу», суть справи зводиться до подій грудня 2007 року, коли службові особи ТОВ «Укрбудінвест» (до якої мала відношення власниця «Либідь Плази», екс-депутат Хмельницької міської ради Оксана Кольгофер) уклали договори про пайове будівництво торгівельно-офісно-житлового центру на вулиці Кам’янецькій, 17 з двома фізичними особами. Ці фізособи перерахували по 700 тисяч гривень, а в підсумку залишилися ні з чим. Принаймні, таке можна розуміти з ухвали суду, прийнятої ще в 2016 році.

Утім, навіть станом на 21 березня 21.50 офіційної інформації щодо обшуків немає. Можливо, вона з'явиться вже наступного дня, 22 березня.

А під вечір про Хмельницький заговорили й всеукраїнські медіа. Щоправда, цього разу інформаційний шум склався навколо спортивної події. Колишній гравець збірної України Олександр Алієв дебютував на посаді головного тренера аматорського футбольного клубу «Хмельницький». Саме сьогодні команда на чолі із Алієвим зіграла товариський матч проти «Ниви» з Теребовлі Тернопільської області. Хоч матч і був товариський, але для 33-річного Олександра це перша гра в тренерській кар'єрі. Завершилася вона перемогою хмельничан 3:1.

Ні дня без шахрайств. Так останнім часом можна говорити, мабуть, не лише про всю Україну, а й Хмельниччину. Сьогодні правоохоронці розповіли про черговий випадок, який стався напередодні в Хмельницькому. Літня жінка впустила в квартиру невідому, яка представилася працівницею газової служби для начебто перевірки роботи лічильника. У підсумку залишилася без грошей. У «Хмельницькгазі» одразу нагадали громадянам, що для того, аби пересвідчитись чи це справді завітав «контролер», слід перевірити документи візитера. А, як є сумніви, зателефонувати до «Хмельницькгазу».

Ну, а в Україні відбуваються зміни щодо видачі внутрішніх паспортів. Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», Кабінет Міністрів України скасував можливість оформлення паспорта громадянина України у формі книжечки. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 21 березня. «З постанови про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення паспорта громадянина України виключено норму, яка дозволяла оформляти його у формі книжечки до повного завершення роботи із забезпечення в територіальних підрозділів Державної міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення ID-картки, - йдеться у повідомленні. - У Держміграційній службі повідомили, що мають все необхідне для оформлення внутрішніх паспортів виключно у формі картки. Між тим, поки не будуть забезпечені по всій Україні зчитувачі картки, до неї додається спеціальний папірець із пропискою, який люди мають носити з собою».

Невдовзі паспорти у вигляді книжечки не видаватимуть.

А в Києві продовжується слухання справи про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича. І, як пише «LB.ua», сьогодні Оболонський районний суд Києва погодився допитати по відеоконференцзв'язку колишнього прем'єр-міністра Миколу Азарова як свідка у цій справі. Також можуть допитати по відеозв'язку екс-міністра оборони Павла Лебедєва, екс-командувача Внутрішніх військ Станіслава Шуляка, начальника охорони Януковича Костянтина Кобзаря і особистого охоронця Януковича Сергія Бернацького. Але допити можуть відбутися 27, 28 і 29 березня.

Ну, а завтра, 22 березня, буде інший інформаційний день… а в Україні відзначитиметься День таксиста та Всесвітній день водних ресурсів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую