ye-logo.v1.2

Хмельничан запрошують ділитися знаннями про рідний край для «Вікіпедії»

Суспільство 2484
До написання статей долучилися як фахівці, так і пересічні хмельничани
До написання статей долучилися як фахівці, так і пересічні хмельничани. Фото: зі сторінки обласної наукової бібліотеки у спільноті Фейсбук

Конкурс-марафон наразі проходить в обласній науковій бібліотеці й триватиме ще три дні.

В Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці триває конкурс-марафон, оголошений громадською організацією Вікімедіа Україна. Його мета – наповнити он-лайн ресурс знаннями, які зберігаються і накопичуються у книгарнях.

Наразі охочі хмельничани працюють над створенням статей на тему «Культурна спадщина та видатні постаті краю» для «Вікіпедії». Нині уже написано статті про таких відомих краян та цікаві об’єкти, як Віктор Адамський, Василь Власов, Надія Грипас, Кузьма Матвіюк, Могила уманського полковника Івана Ганжі, Пам’ятки науки і техніки Всесвітнього значення – пункти Дуги Струве на території Хмельницької області, садиба Патона, особняк Шильмана.

До написання статей долучилися як фахівці управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації, відділу охорони пам’яток історії та культури у Хмельницькій області, музею історії міста Хмельницького, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, так і пересічні хмельничани.

Усіх бажаючих поділитися знаннями про Хмельниччину запрошують долучитися до марафону, який триватиме до 25 березня 2018 року.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую