ye-logo.v1.2

У Грицеві лікарню зроблять енергоефективною

Суспільство 2726
Грицівська об
Грицівська об'єднана територіальна громада стала однією з перших територіальних громад, утворених на межі районів. Фото: shepetivka.com.ua

Створена наприкінці минулого року Грицівська об’єднана територіальна громада планує першими модернізувати соціальні об’єкти

Нарікання на холод в Грицівській районній лікарні, що на Шепетівщині, та невдоволення деяких мешканців села методами облагородження території (на вулицях попідчищали, а подекуди вирізали «аварійні» тополі) не лякають керівництво новоствореної громади. Там зізнаються, що нарешті зможуть взятися за ті об’єкти, на які раніше практично не виділялися кошти.

«Лікарня перейшла в наше підпорядкування лише у січні, – розповідає Людмила Тіфенбах, голова громади. – Дісталася громаді, звісно, з усіма проблемами, які там існували роками. Заклад вже давно не бачив ремонту. Була одна відмовка: нема коштів. Звісно, за місяць реконструкції не зробиш. Котел в лікарні старий, тож поламки час від часу стаються. Намагаємося їх усувати дуже швидко. Зараз в лікарні тепло, котел відремонтували, дрова для опалення є. Взагалі, лікарня – один з перших об’єктів, в якому ми плануємо, як громада, впроваджувати енергоефективні заходи, зокрема модернізувати систему опалення. Нині розробляємо проект, під який виділятимемо фінансування. Нині, на тлі реформ, дуже хочемо відстояти збереження лікарні, адже вона обслуговує аж дві громади».

Щодо дерев, які підрізають в селищі, то голова громади пояснює, що без заходів з благоустрою не обійтися.

«Неподалік росте смуга старих тополь, – пояснює Людмила Василівна. – Серед них багато «аварійних» небезпечних дерев. Під час вітру гілля відламується, падає на дорогу. На засіданні виконкому ми вирішили попідчищати цю смугу й видалити інші небезпечні дерева на території селища. Бо лише за останні півроку маємо кілька випадків, коли вітер повалив старі дерева, що завдало чималої шкоди мешканцям. Попідчищати дерева згодилися місцеві рибалки, об’єднані у товариство. Саме вони опікуються і місцевим ставком, і прибережною територією. Про ці заходи з благоустрою повідомлена екологічна інспекція. Також ми поінформували усіх старост, щоб обстежили насадження на території сіл нашої громади, щоб видалити небезпечні та облагородити територію».

Цікаво, що Грицівська об’єднана територіальна громада стала однією з перших територіальних громад, утворених на межі районів: частина сіл належать до Шепетівського району, а частина – поки Полонському. До того ж ці села до реформування, що відбулося в 1968 році, входили до Грицівського району.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую