ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

Де у Хмельницькому з'являться велодоріжки

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 953
У парку Чекмана досі не завершили веложоріжку
У парку Чекмана досі не завершили веложоріжку. Фото: автора

Дві доріжки завершують будувати.

Ще минулого року в обласному центрі розпочали реалізацію Програми розвитку велоінфраструктури міста на 2017-2025 роки. Так з'явилось кілька спеціально обладнаних велодоріжок. Із початком весни комунальники продовжили втілювати проект. За словами начальника інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради. Світлани Надаховської, за кілька місяців почнуть будувати доріжку по Старокостянтинівському шосе.

«У плані робіт є тротуар і велодоріжка по Старокостянтинівському шосе, на відрізку від Зарічанської до проспекту Миру. Але поки документацію ми тільки забрали з експертизи, там тендерна сума і ми готуємось до оголошення тендеру, а далі підписання угоди. Це займе півтора-два місяці», – каже Світлана Єфремівна.

Як повідомила начальник відділу з благоустрою міста управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Тетяна Циб, незабаром завершать облаштування вело доріжки у парку ім.М.Чекамана. Її розпочали ще минулого року.

На вулиці Свободи звузили тротуар

«У парку, біля «Спартака», треба ще один місток встановити і тоді добудувати велодоріжку. Також, для велосипедистів, коли робили капітальний ремонт вулиці Свободи, трохи звузили тротуарі й зробили доріжку. Більше недобудованих немає», - додає Тетяна Михайлівна. 

Комунальники кажуть, треба встановити ще один місток

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас