ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

Підсумки дня: нові велодоріжки, плани на рекорд та атака кліщів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 792
В Хмельницькому найближчим часом будуть облаштовані нові велодоріжки
В Хмельницькому найближчим часом будуть облаштовані нові велодоріжки. Фото: erve.ua

Яким був понеділок у новинах.

Понеділок на Хмельниччині розпочався з хмарної погоди (синоптики не помилилися) та цікавих планів. Частина з них – культурницького спрямування. Так, в Кам’янці-Подільському уже сьогодні розсекретили плани щодо встановлення майбутнього чергового рекорду. Цього разу кам’янчани здивують представників Книги рекордів танцями в… історичних костюмах, долучитися до яких запрошують усіх бажаючих. В Хмельницькому тим часом готуються до фестивалю, який носитиме ім’я нашого земляка Миколи Мозгового. Організатори сподівається знайти перспективних і талановитих співаків та вже оголосили, що на переможця чекає чималий призовий фонд.

Тим часом комунальники обласного центру продовжують втілювати в життя проект з розвитку велоінфраструктури міста. Так вони розповіли, де найближчим часом будуть об лаштовані нові велосипедні доріжки. У Чемерівцях ж, будуть впорядковувати сквер за дизайном місцевих школярів.

Не обійшлося і без трагічних новин та небезпечних знахідок: на Ярмолинеччині під час пожежі загинуло двоє літніх людей, а в Кам’янці-Подільському напередодні знайшли гранату на… дитячому майданчику.
Тим часом медики попереджають хмельничан бути обережними на природі. Адже з настанням тепла активізувалися кліщі. Наразі уже є перші жертви їхніх укусів. За словами медиків, ці кровопивці можуть переносити важкі хвороби.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео