ye-logo.v1.2
26 Травня, 2019

У Кам’янці-Подільському засудили чоловіків, які обікрали дев'ятнадцять ліфтів міста

Суспільство 711
Чоловікам в пунктах прийому вдавалось виручити за викрадену деталь близько 300 гривень
Чоловікам в пунктах прийому вдавалось виручити за викрадену деталь близько 300 гривень. Фото: Фотоілюстрація typical.if.ua

Викрадені комплектуючі зловмисники здавали на металобрухт

Як вказано у реєстрі судових рішень, за декілька місяців злочинної діяльності троє засуджених спричинили несправність 19-ти міських підйомників. В кожному випадку чоловіки викрадали лише котушку з редуктора гальмівної установки, яка містить брухт кольорових металів. Про крадіжку, як правило, поліція дізнавалась уже від працівників ЖКГ, що приїздили на виклик, аби полагодити несправний підйомник.

У грудні 2017 та січні 2018 року, чоловіки серед ночі залазили до машинного відділення ліфтових установ, де за допомогою принесеного заздалегідь обладнання знімали котушку з редуктура. Про ймовірність миттєвого викриття зловмисники не переймались, адже до ранку підйомниками ніхто не користувався. В середньому чоловікам в пунктах прийому вдавалось виручити за викрадену деталь близько 300 гривень. В той час, як нова така ж коштує 1 тисячу 600 гривень.

Чоловіків засудили до двох років, трьох років та трьох років і двох місяців позбавлення волі відповідно до кількості здійснених кожним з них крадіжок. Свою вину злочинці в залі суду визнали та пообіцяли відшкодувати завдану ними матеріальну шкоду. 

Автор Андрій ЗАВЕРУХА.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео