ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

В Полонному відкриють енергоефективний ЦНАП

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1072
У ЦНАПІ працюватимуть прилади з мінімальною затратою енергії
У ЦНАПІ працюватимуть прилади з мінімальною затратою енергії. Фото: decentralization.gov.ua

Тут діятимуть найновіші технології.

25 квітня у Полонській ОТГ відбудеться відкриття нового енергоефективного міськрайонного ЦНАПу. Заклад побудували з нуля 25 квітня у м. Полонне Хмельницької області відкриється спільний енергоефективний ЦНАП, збудований «з нуля» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».  Як повідомлялося раніше, тут використали найсучасніші технології. В ЦНАП працюватимуть теплові насоси – прилади, які з мінімальною затратою енергії можуть опалювати та охолоджувати приміщення, а також забезпечувати його гарячою водою. До того ж в центрі буде використовуватись технологія рекуперації (використання енергії для повторного застосування).

Новий центр, для якого побудовано енергоефективну будівлю, забезпечить більше 43 тисяч жителів ОТГ та району доступом до високоякісних адміністративних послуг, повідомляє сайт Децентралізації в Україні.

Наразі участь у події вже підтвердили Луїза Морсінг, заступник Голови місії Посольства Швеції в Україні, Яніс Аізсалніекс, менеджер сектору регіонального, місцевого розвитку та децентралізації управління Представництва ЄС в Україні, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас