ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Підсумки дня: від розважального до жахливих подій минулого

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 915
11 травня в Хмельницькому показали речі підпільників ОУН, які знайшли в Старокостянтинівському районі
11 травня в Хмельницькому показали речі підпільників ОУН, які знайшли в Старокостянтинівському районі. Фото: з архіву

Якими були новини 11 травня.

П’ятниця. А це означає, що вже завтра для багатьох настане вихідний. А отже люди зможуть відпочити. Тому сайт «Є» вже традиційно з самого п’ятничного ранку приготував своїм відвідувачам афішу подій на найближчий вік-енд. Утім, Хмельниччина та Україна жила й іншими новинами.

Події з минулого «відгукувалися» й сьогодні. Так, до прикладу, 11 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розглянула результати моніторингу скандального ефіру телеканалу «Інтер» за 9 травня і призначила йому позапланову перевірку. Нагадаємо, що напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення 8 травня і Дня Перемоги 9 травня Національна рада звернулася до мовників із закликом не транслювати контенту, який розколює суспільство. На «Інтері» Нацраду «не почули» і видали в ефір концерт, під час якого пролунала неоднозначна заява ведучого: «Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно проносили під час факельної ходи в нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров’ю наших співвітчизників».

Хмельницький міськрайонний суд оприлюднив інформацію стостовно вироку жахливого злочину, який стався ще в жовтні 2014 року. Засуджений, який вбив чоловіка коханки та розчленував його, а останки заховав у полі, отримав… два роки тюрми і вийшов на волю! Причина - з 2015 року хмельничанин перебував під вартою і за «Законом Савченко», покарання він відбув повністю тому і був звільнений у залі суду.

Але і це ще не всі новини, так би мовити, з минулого. Сьогодні в Хмельницькому презентували знайдені в Старокостянтинівському районі речі підпільників ОУН часів визвольних змагань українського народу в 40-50-ті роки ХХ століття.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Ну і були новини з недалекого майбутнього. Вже від сьогоднішньої ночі й до 25 травня в Хмельницькому не вийдуть на маршрути нічні тролейбуси. Причина – планові роботи з реконструкції та заміни тепломережі на вулиці Свободи. Утім, як виявилося, це не всі новини з «дешевим таксі» міста вночі. Вже невдовзі проїзд в нічному тролейбусі може коштувати не 6 гривень, а, як мінімум 10. Так, й схоже, в «Електротрансі» розмірковують над тим, що і в «денних» тролейбусах 2,5 гривні замало. Щоб «рогаті» були рентабельними, слід зробити, попередньо, тариф у 4 гривні.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята