ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

Чиновник Хмельницької облдержадміністрації попався на хабарі

Ангеліна Мовчан Суспільство 1675
Чиновник вимагав 12 тисяч гривень.
Чиновник вимагав 12 тисяч гривень. . Фото: khmel.gp.gov.ua

Він обіцяв вирішити питання зі зміною графігу руху автобусів.

Про це повідомляє прокуратура області. На хабарі "погорів" головний спеціаліст одного з департаментів Хмельницької обласної державної адміністрації.

Вчора, 30 травня 2018 року, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт вимагання та одержання вказаним посадовцем неправомірної вигоди від представника товариства, яке здійснює діяльність у сфері пасажирських перевезень.

За позитивне вирішення заяви приватного перевізника про внесення змін до розкладу руху його автобусів зловмисник вимагав 12 тисяч гривень.

Під час одержання коштів правопорушника викрито «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням).

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманій особі запобіжного заходу. 

Усі заходи проводилися співробітниками відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в області, Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно із слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області за процесуального керівництва прокуратури області.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео