ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

Хмельницьким першачкам закупили одномісні парти. Витратили декілька мільйонів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3313 1
Вперше цьогоріч шкільний дзвінок пролунає майже для 4 тисяч хмельничан
Вперше цьогоріч шкільний дзвінок пролунає майже для 4 тисяч хмельничан. Фото: khm.gov.ua

За ці кошти придбали понад 4 тисячі парт.

Вже першого вересня, у рамках реформи «Нова українська школа», хмельницькі першокласники зможуть сісти за нові одномісні парти. В Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради заявили, що шкільних дитячих меблів вистачить усім школярам, які цього року вперше підуть до школи.

«Вперше цьогоріч шкільний дзвінок пролунає майже для 4 тисяч хмельничан. Усі вони здобуватимуть знання за одномісними партами. Їх вистачить усім, адже замовлено 4 тисячі 130 парт та стільців. На придбання шкільних меблів передбачено 5 мільйонів 141 тисячі 250 гривень. У тому числі: за рахунок субвенції - 3 мільйони 308 тисяч 066 гривень, міського бюджету - 1 мільйон 833 тисяч 184 гривень. Відтак, одна парта зі стільчиком обійшлася у 1250 гривень", - розповіла виконувач обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Людмила Корнієцька

Зі слів чиновниці, виробником шкільних парт та стільців є вінницька меблева фабрика. «Перед замовленням усієї партії, особисто пересвідчилася у якості меблів. Можу сказати одне – це не кустарне виробництво. Сподіваюся, нашим першачкам буде комфортно сидіти за оновленими партами», - каже Людмила Віталіївна. 

Читайте також: У яких хмельницьких школах зміняться директори

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Ольга 19.07.2018 18:23

Згідно рішення сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 р. з міського бюджету було виділено на придбання одномісних парт 4.8 млн. З копією відповіді фін.управління можна ознайомитися у групі ФБ Батьківське ініціатива міста Хмельницького. Виникає питання де різниця?

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую