ye-logo.v1.2

Хмельничанам пропонують викидати сміття, користуючись картою

Суспільство 5446

Тепер Хмельницький має свою мапу, де позначені пункти, куди усі бажаючі можуть здати вторинні відходи.

Щодня, кожен з нас викидає у смітник те, що, на нашу думку, вже не принесе ніякої користі. Однак, виявляється, це не так. Хмельничанка Ольга Фрейдман впевнена, що майже усе сміття, яке ми викидаємо, можна пустити на переробку. При цьому, це може принести зиск не тільки у вигляді фінансового бонусу, а й користь екології, стан якої катастрофічний.

Ольга Фрейдман та команда Агенції Сталого Розвитку АСТАР, в рамках програми «Активуй Енергію», презентували хмельничанам мапу, де позначили понад 60 пунктів, куди усі бажаючі можуть здати вторинні відходи.

«Макулатуру, склотару чи інші відходи не потрібно викидати. Це те сміття, яке можна переробити і при цьому ще й заробити. У Хмельницькому є досить багато пунктів, які приймають папір, скло, метали і навіть одяг. Однак, про їхнє існування мало хто знає. Саме тому я розробила своєрідну мапу, де позначені пункти, які приймають вторинні відходи», - каже Ольга Фрейдман.

Ольга Фрейдман (ліворуч) та команда Агенції Сталого Розвитку АСТАР презентували хмельничанам мапу.

Дана карта розміщена на ресурсі recyclemap.org. У пошуку можна ввести те, що ви б хотіли здати. Список там чималий – від ПЕТ-пляшки до ялинки. Для тих, хто доступу до інтернету немає, зможе ознайомитися з цією мапою в екобусі, який вже місяць курсує мікрорайонами нашого міста.

«Багато українців, очевидно, залюбки здавали би макулатуру та інші відходи, які можуть бути повторно використані, аби біля їхнього будинку був пункт прийому таких відходів. Інших ще треба переконувати, що наше довкілля перевантажене як офіційними, так і несанкціонованими звалищами твердих побутових відходів, а скорочення їхньої кількості та їх використання – це перший крок на шляху до ефективної системи поводження з відходами. Однак, і ті, і інші можуть просто не знати, що поруч із їхнім будинком, офісом чи магазином, до якого вони часто навідуються, вже існують пункти прийому вторинної сировини. І що туди можна здати макулатуру, склотару чи інші відходи . Саме для цього створена ця карта, яка, сподіваюся, спонукатиме хмельничан сортувати сміття», - каже Ольга Фрейдман.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую