ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Чому у центрі Хмельницького зрізали 10 каштанів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2344
В управлінні ЖКГ кажуть, що дерева були трухлявими
В управлінні ЖКГ кажуть, що дерева були трухлявими. Фото: з архіву

В управлінні ЖКГ кажуть, що вони були трухлявими.

В обласному центрі завершується облаштування двох транспортних кишень для громадського транспорту на вулиці Подільській. Невдовзі їх там з’явиться дві: одна біля поліклініки №1, друга – навпроти. Останні, завершальні роботи тривають біля медзакладу. Саме там, через будівництво, зрізали десять каштанів, яким було близько 50 років.

«На зупинці ні деревця немає. Коли сонячний день неможливо вистояти. Раніше хоч якась зупинка була, а зараз взагалі нічого», - скаржаться хмельничани в соцмережах.

Начальник міського управління ЖКГ Василь Новачок каже, що викорчовування дерев було необхідністю, адже згідно з проектно-кошторисною документацією, ці каштани підлягали знесенню.

«Усі дозволи для вирубки дерев були отримані. До того ж, під час їх знесення, ми побачили на пеньках трухлявість. Рано чи пізно їх все одно потрібно було зрізати, адже вони були аварійними. Багато активістів заявляють, що ми знищуємо зелені насадження, однак коли ті дерева падають на автомобілі або на людей, то вони кричать, що комунальники винні. Усім не вгодиш», - коментує Василь Пилипович.

Головний комунальник міста обіцяє, що замість каштанів біля поліклініки №1 висадять нові молоді дерева, а навпроти – низькорослі у дерев’яних ящиках.

На облаштування двох транспортних кишень передбачено півтора мільйона гривень. Головний підрядник – ТзОВ «Гранд Дор Буд».

Після облаштування кишень вулиця Подільська стала ширшою.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео