ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

У день відкриття сезону на чотирьох мисливців екологи склали адмінпротоколи

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1156
В перший день відкриття мисливського сезону  Держекоінспекцією виявлено факти порушення Правил полювання
В перший день відкриття мисливського сезону Держекоінспекцією виявлено факти порушення Правил полювання. Фото: molbuk.ua

Рейди провели у трьох районах.

У перший день відкриття мисливського сезону Держекоінспекцією виявлено факти порушення Правил полювання
У суботу, 4 серпня цього року, в перший день сезону полювання на пернату дичину, екологи склали адмінтпротоколи на чотирьох чоловіків. Як повідомляють у прес-службі екоінспекції області, загалом перевірили 57 мисливців.

«Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища провели рейдові перевірки на території Летичівського, Хмельницького, Старокостянтинівського та Старосинявського районів. Під час рейду було перевірено 57 мисливців, на 4 (чотирьох) з яких складено протоколи за частиною 1 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил використання об'єктів тваринного світу»», - йдеться у повідомленні.

Екологи нагадують, що за порушення правил полювання, на мисливців чекає покарання у вигляді штрафу. А за повторне порушення закону на порушників чекатимуть не лише чималі фінансові витрати, а й конфіскація рушниці та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення або позбавлення права полювання на строк до трьох років.

«Полювати на пернатих дозволено в суботу та неділю, а середа – до 28 жовтня включно. Окрім того, встановлені норми полювання пернатої дичини одним мисливцем за день полювання, яка не має перевищувати: норець великий – 2, качок – 5, лисок – 6, куликів-10, голубів-10, гусей-2, перепілок – 10», - додають у Державній екологічній інспекції області. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео