ye-logo.v1.2
17 Серпня, 2019

Кам'янецькі сапери навчатимуть фахівців зі знешкодження вибухівки за стандартами НАТО

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 540
Кам'янецьким саперам передали навчальну програму
Кам'янецьким саперам передали навчальну програму. Фото: із Фейсбуку

Українським військовим передали спеціальну навчальну програму.

У Центрі розмінування, що у місті Кам'янець-Подільський, відбулась офіційна церемонія передачі Програми підготовки спеціалістів зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв (СВП) від канадських колег.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці cпецкор інформвідділу збору та обробки інформації з регіонів Центрального друкованого органу Міноборони України "Народна армія" Андрій Агєєв, відтепер, підготовка фахівців зі знешкодження СВП здійснюватиметься за стандартами країн НАТО і реалізовуватимуть її безпосередньо українські військові сапери.

«Канадські інструктори продовжать своє перебування в Центрі розмінування, але вже в ролі консультантів та спостерігачів. Активна співпраця триває з іноземцями близько трьох років. Канадці сподіваються, що передача повноважень процесу підготовки фахівців з протидії саморобним вибуховим пристроям стане запорукою нових звершень колективу українських саперів», - йдеться у дописі.

Довідка: у рамках операції UNIFIER, що є місією Збройних сил Канади для підтримки сил безпеки в Україні, контингент 2-ї Об’єднаної оперативно тактичної групи, з вересня 2015 року здійснює підготовку військовослужбовців Збройних Сил України навичкам оператора та помічника оператора зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Всього за цей час підготовлено 345 військовослужбовців. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую