ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Кам'янецькі сапери навчатимуть фахівців зі знешкодження вибухівки за стандартами НАТО

Суспільство 856
Кам'янецьким саперам передали навчальну програму
Кам'янецьким саперам передали навчальну програму. Фото: із Фейсбуку

Українським військовим передали спеціальну навчальну програму.

У Центрі розмінування, що у місті Кам'янець-Подільський, відбулась офіційна церемонія передачі Програми підготовки спеціалістів зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв (СВП) від канадських колег.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці cпецкор інформвідділу збору та обробки інформації з регіонів Центрального друкованого органу Міноборони України "Народна армія" Андрій Агєєв, відтепер, підготовка фахівців зі знешкодження СВП здійснюватиметься за стандартами країн НАТО і реалізовуватимуть її безпосередньо українські військові сапери.

«Канадські інструктори продовжать своє перебування в Центрі розмінування, але вже в ролі консультантів та спостерігачів. Активна співпраця триває з іноземцями близько трьох років. Канадці сподіваються, що передача повноважень процесу підготовки фахівців з протидії саморобним вибуховим пристроям стане запорукою нових звершень колективу українських саперів», - йдеться у дописі.

Довідка: у рамках операції UNIFIER, що є місією Збройних сил Канади для підтримки сил безпеки в Україні, контингент 2-ї Об’єднаної оперативно тактичної групи, з вересня 2015 року здійснює підготовку військовослужбовців Збройних Сил України навичкам оператора та помічника оператора зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Всього за цей час підготовлено 345 військовослужбовців. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую