ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Підсумки дня: про початок навчання у школах і підсумки 100 днів у Хмельницькій ОДА

Ангеліна Мовчан Суспільство 643
Діти і влада сьогодні були головними протягом дня.
Діти і влада сьогодні були головними протягом дня.. Фото: Андрія Бойка

Жарти про «3 сентября» і календар вже майже позаду, як і сьогоднішній день.

Чим він був визначним – у короткому огляді новин. Найголовніша із них – початок навчального року. А почався він майже у всіх навчальних закладах області. До прикладу, тільки першачків по області пішло до школи понад 14 тисяч.

Навчатимуться вони за новими стандартами і в нових умовах. Відійшли цьогоріч у багатьох школах і від традиційних лінійок. До прикладу, у гімназії №2 провели ярмарок, кошти з якого підуть на допомогу військовим, а в спецшколі №12 що в Раково провели науковий пікнік і майстер-класи. Від «А» до «Л» . Відзначилися й у НВО №28, що в мікрорайоні Озерна тим, що набрали аж… десять перших класів! Загалом поріг школи вперше переступило 310 першачків. Вперше, щоправда у суботу ще, свої двері відкрила і гімназія «Мої обрії» де цього року навчатиметься 158 дітей, що вдвічі більше, аніж минулого року. Гімназія розмістилася у приміщенні МАУПу.

А ось в Орининській загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів, що у Кам’янець-Подільському районі сьогодні замість лінійки у честь початку навчального року, відбувалася акція: понад сотня батьків вийшли на дорогу, щоб відстояти право своїх дітей навчатися у школі. Кажуть, тиждень тому їх попередили, що для дітей не сиріт треба буде шукати іншу школу. В райдержадміністрації батькам пообіцяли до кінця цього тижня вирішити питання із навчанням їхніх дітей.

Читайте також: Здавати чи не здавати: що робити, коли в садку або в школі пропонують вчергове здати гроші

На обласному рівні сьогодні було не до перших дзвоників. Про свої 100 днів на посаді звітував голова Хмельницької обласної державної адміністрації.

Серед іншого, він розповів про кадрові перестановки, гроші на «вибори Президента» і яку помилку попередника Корнійчука виправив.

Серед кадрових питань – зміна майже усіх, крім одного, заступників. На своєму місці "всидів" лише Володимир Кальніченко. До речі, відновить свою роботу, точніше буде створений «з нуля» Департемент екології та природних ресурсів, який своїм розпорядженням ліквідував Олександр Корнійчук минулого року. Також Вадим Лозовий попередив: якщо до керівників підприємств звертаються «якісь люди від його імені і вимагають гроші на виборчу кампанію для Президента», відразу повідомляйте в ОДА.

Що ж до інших новин, то у Хмельницькому найближчим часом з’явиться ще п’ять спортивних майданчиків, а кому хочеться продовжити активне літо – Сатанів запрошує на велопробіг. Якщо ж ви вже змирилися з тим, що осінь і пора трохи «сидіти у місті», до вашої уваги – афіша подій на тиджень.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас