ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Підсумки дня: «дитячі» питання, порятунок Південного Бугу та вшанування загиблих на Сході

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 581
На розчищення Південний Буг потрібно 2,5 мільйона гривень
На розчищення Південний Буг потрібно 2,5 мільйона гривень. Фото: з архіву

Якими були новини 4 вересня.

Учора розпочався новий навчальний рік, тож питання, що стосуються дітей та школи, досі актуальні. До того ж, якщо діти вже за партами, а вони досі не вирішені. Так от, власне, про парти. Як передбачає реформа під назвою «Нова українська школа», усі першокласники мали розпочати навчання за новими одномісними партами, однак їх і досі всім не вистачає. Як повідомляють в Департаменті освіти і науки Хмельницької міської ради, завезти усі одномісні парти до початку навчального року не встигли. Які причини та коли вони надійдуть в повному обсязі – пояснили сьогодні.

Ще одне досі не вирішене «дитяче» питання стосується бейбі-боксів, обіцяних державою кожній породіллі, яка народить дитину, починаючи з вересня. Наразі відомо, що їх постачання затримують. Коли вони з’являться, розповіли сайту «Є» Департаменті соціального захисту Хмельницької облдержадміністрації.

Зовсім не дитячими справами займалася 15-річна школярка в Кам'янці-Подільському: дівчинка збувала амфетамін… Суд застосував до дівчини примусові заходи виховного характеру і передали під нагляд бабусі.

Зробити наше місто чистішим взялися міське управління з питань екології та благоустрою міста та управління ЖКГ і розпочали розчищення русла Південного Бугу. Наразі тут звільняють річку не лише від намулу та гілля, а й від небезпечних «сюрпризів».

А от як звільнити ще одне місто на Хмельниччині, а саме Волочиськ, від… нашестя гусені, поки мудрують в Держпродспоживслужбі. Шкідник, зізнаються у місті, дошкуляє як деревам, так і мешканцям Волочиська.

Також сьогодні у Хмельницькому вкотре згадали Героїв, які ціною власного життя стали на захист України: на фасаді Вищого професійного училища №4 встановили меморіальні дошки трьом загиблим бійцям АТО, які тут навчалися, - Руслану Ліщуку, Дмитру Миколайчуку та Миколі Грабарчуку… Вічна пам’ять героям!
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас