ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Підсумки дня: під стінами парламенту, відкрита мерія і трохи «незради»

Ангеліна Мовчан Суспільство 688
Нехай новини, які ви читаєте, будуть позитивними.
Нехай новини, які ви читаєте, будуть позитивними.. Фото: автора

Короткий огляд новин за сьогодні, 6 вересня.

Сьогодні українці мітингували під стінами парламенту – вимагали реформувати виборчу систему і проводити вибори за відкритими списками. За даними DW було близько 1,5 тисячі людей, які представляли майже 20 різних партій. А тим часом Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроект, який замінить військове вітання у збройних силах України «Слава Україні» та «Героям слава».

Поки у Києві мітингували, на Хмельниччині – працювали.

Сьогодні у Хмельницькому десятеро добровольців, які в різний період воювали на сході, отримали посвідчення бійців АТО. Саме таким було рішення спеціально створеної комісії при Хмельницькій обласній раді.

А у міській раді презентували реєстр відкритих даних. Простими словами це означає, що будь-який користувач Інтернет зможе переглянути інформацію про реєстр містобудівних умов та обмежень, реєстр доріг, будинків, дитячих майданчиків, тимчасових споруд та інше.

Напевно, можна буде і дізнатися не лише про результати розгляду, але й про сам розгляд петиції щодо відмови від поліетилену. Звернення Романа Ткачука про відмову від поліетилену від 15 липня набрало понад 500 необхідних голосів. А у Славуті вже домовляються з представниками корейських фірм про переробку сміття на паливо. Там навіть почали працювати над сміттєсортувальною лінією.

У Новій Ушиці від поліетилену не відмовилися, але центральний майдан оновлюють повністю. Планують встелити його бруківкою, встановити лавочки, оформити зелену зону для відпочинку. Окремо відводять місце для парковки автомобілів. На ці роботи виділили 1,4 мільйона гривень інфраструктурної субвенції. До речі, до кінця цього року ще п’ять громад буде створено на Хмельниччині: Славутська – вже отримала висновок Хмельницької ОДА і буде створена «автоматично», Улашанівська та Ямпільська очікують на призначення у них перших виборів. Теофіпольська громада теж минулого тижня вже офіційно отримала висновок Хмельницької обласної державної адміністрації, а у Віньковецькій тривають останні громадські обговорення.

Тим часом, у Ярмолинецькому районі громади не створюються, але Президент призначив туди голову райдержадміністрації, а сайт «Є» дізнався, що ж Андрій Шутяк задекларував, як майбутній чиновник.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую