ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

Підсумки дня: кадрові питання та ціна на газ

Суспільство 1336
Вже 13 вересня, в четвер, новини інформаційного дня будуть іншими...
Вже 13 вересня, в четвер, новини інформаційного дня будуть іншими.... Фото: автора

Якими були новини 12 вересня.

Кожного дня в світі, Україні та на Хмельниччині щось відбувається. І про більшу кількість цих події, звісно, повідомляють медіа. Середа, 12 вересня, винятком не стала. Про що ж сьогодні йшлося в інформаційному просторі Хмельниччини й не тільки – у підсумках дня від сайту «Є».

Розпочнемо із кадрових питань. Сьогодні оприлюднили два розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації Вадима Лозового. Обидва – очікувані. Адже ще третього вересня Вадим Миколайович заявив, що «розпрощається» із своїм заступником Олегом Гуменним та керівником апарату Юрієм Биркою. І ось… сталося. Гуменний звільнився, а Бирка перейшов працювати в управління Держпраці у Хмельницькій області. На черзі, мабуть, і нові призначення.

Читайте також: Десять днів на Хмельниччині з літаків розкидатимуть вакцину від сказу

У Києві ж міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, по суті, попередив українців, що невдовзі ціна на газ зросте. Як повідомляє «Уніан», Насалик не уточнив остаточну ціну на газ для населення, зіславшись, що не є учасником переговорів. Як йшлося раніше, для продовження співпраці з МВФ Україна повинна переглянути державний бюджет для його відповідності цільових показників дефіциту в рамках програми співпраці і забезпечити перехід до ринкового механізму формування цін на газ для населення.

В обласному ще два тижні тому завершився фестиваль «Республіка». Але чи буде він наступного року та в якому місті – залишається поки що невідомим. Утім, сьогодні директор «RespublicaFEST» Андрій Зоїн зізнався, що має мету провести фест на тому ж місці й в 2019 році, та не все так просто. Каже, потрібно узгодити все з владою Хмельницького.

Читайте також: Відкрили голосування за іміджеве відео про Хмельницький

А влада, а точніше управління транспорту та зв’язку, проводила конкурс із визначення підприємства, яке запровадить у громадському транспорті міста електронний квиток. Бажаючих виявилося… аж один – одеська фірма «Герц». Вона і стала переможцем, але остаточне рішення за членами виконкому. Що ж означають результати цього конкурсу та коли чекати змін – журналісти сайту «Є» ще оприлюднять відповідний матеріал.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую