ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Старокостянтинові відкрили пам’ятну дошку Симону Петлюрі

Суспільство 1804
Пам\'ятну дошку Симону Петлюрі відкрили у Старокостянтинові
Пам'ятну дошку Симону Петлюрі відкрили у Старокостянтинові. Фото: starkonnb.info

Меморіальний знак встановили на приміщенні міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Сьогодні, 14 вересня, у Старокостянтинові відкрили пам’ятну дошку Симону Петлюрі, голові Директорії Української Народної Республіки. Про це повідомляє «Старокостянтинів небайдужий».

«Меморіальний знак було встановлено на приміщенні міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Саме у цьому будинку у 1919 році відбувалась остання урядова нарада за участі Петлюри. Тоді місто опинилось у вирі визвольних змагань 1917-1920 рр. Старокостянтинів став тимчасовою столицею Директорії і Голова Директорії УНР Симон Петлюра прийняв присягу січових стрільців, що присягнули на вірність УНР», - пише інтернет-ресурс.

Додають, що серед січових стрільців, які тоді складали цю присягу був і Павло Гнатович Будячевський, уродженець села Ілляшівка, дід Віктора Лиска, старокостянтинівця, який сьогодні прийшов на церемонію відкриття пам’ятної дошки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую