ye-logo.v1.2

Хмельничанам нагадують про фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Суспільство 1375
Вид на фортецю (місто Кам
Вид на фортецю (місто Кам'янець-Подільський) - знімок обласного переможця Максима Присяжного (2017 рік). Фото: wikilovesmonuments.org.ua

Прийом світлин триває до 30 вересня.

Сьомий рік поспіль хмельничанам нагадують про конкурс «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — міжнародний фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти «Вікімедіа», в тому числі в Україні — громадською організацією «Вікімедіа Україна». Мета української частини міжнародного фотоконкурсу — зібрати максимальну кількість фотографій всіх пам’яток культурної спадщини України і розмістити їх у Вікісховищі для поширення та вільного використання людством.

Як повідомляють в управлінні культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації, на території області є понад 3,9 тисяч об’єктів культурної спадщини. За 6 років проведення конкурсу було завантажено світлини майже 1500 об’єктів – 39 відсотків.

Цьогоріч у конкурсі є дві основні номінації — «За найкращу фотографію» (якісна) і «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток» (кількісна).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую