ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

Підсумки дня: бренд в усьому та новини із суду

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 915
Ідея створення «зебри» з візерунком належить Агенції розвитку Хмельницького
Ідея створення «зебри» з візерунком належить Агенції розвитку Хмельницького. Фото: Надії Свінціцької

Яким було 26 вересня у новинах.

Хмельницький продовжує підготовку до святкування Дня міста. Низка подій, що стилася нині, приурочена цьому також. На стадіоні "Поділля" молодь міста сьогодні провела флешмоб та відтворила бренд міста Хмельницького. Усе дійство знімали на відеокамеру, щоб згодом додати ще кілька фрагментів і презентувати вітальний відеоролик до Дня міста.
Більше сотні хлопців та дівчат розмістились на одній із трибун стадіону. Усіх розставили по місцях і дали в руки кольоровий папір. Із білих, червоних та фіолетових аркушів паперу молодь і утворила бренд Хмельницького.

Ще одне відтворення бренд знайшов... у малюнку на пішохідному переході. Сьогодні по вулиці Соборній, у напрямку пішохідної Проскурівської, з’явився візерунчастий пішохідний перехід. Працівники комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг за допомогою металевого трафарету та декількох літрів фарби, перетворили звичайну «зебру» на візерунчасту з елементами бренду обласного центру. Тим часом деякі хмельничани вже піддали сумніву доцільність такого оформлення пішохідного переходу, мовляв, чи дозволяють це діючі правила дорожного руху. Сайт "Є" поцікавиться цим питанням обов'язково також. 

Відкриття дитячого садочка в мікрорайоні Гречани хоч і не приурочене до Дня міста, але, як кажуть, також з ним співпало. Два роки і мільйони гривень знадобилося для того, щоб перетворити недобудоване приміщення басейну в дошкільний заклад. З першого жовтня до садочка піде 115 маленьких хмельничан.

Є новини і у темі, що не втрачає актуальності та досі на слуху у хмельничан, - розгляді справи колишнього очільника Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради. Сьогодні стало відомо, що правоохоронці завершили досудове розслідування, однак справу до суду ще не передали. Чому? Подробиці у нашому матеріалі із зали суду.  

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео