ye-logo.v1.2
25 Березня, 2019

Підсумки дня: Хмельницький - у передчутті свята та бізнесових досягнень

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 724
У Хмельницькому вдруге провели форум економічного розвитку
У Хмельницькому вдруге провели форум економічного розвитку. Фото: Володимира Гординського

Яким було 28 вересня у новинах.

Остання робоча п’ятниця вересня порадувала хмельничан не лише погожим днем, а й цікавими подіями. Передусім, в очікуванні Дня народження Хмельницького, щодня маємо нові події, приурочені до свята. Так, традиційно напередодні у місті обрали Почесних громадян Хмельницького. Цього року їх шестеро. Чотирьом, на жаль, це звання присвоїли посмертно.

А ще, як своєрідний подарунок хмельничанам, з’явився у Хмельницькому новий мурал із зображенням таємничої жінки. Розташований він на перехресті вулиць Подільської і Кам’янецької. В рамках проекту «Мальоване місто» це вже дев’ятий мурал, який прикрашає будівлі обласного центру. Автор роботи Юрій Пітчук розповів, які ідеї та символіку вкладав у його створення.

Чимало ідей, щоправда уже бізнесових, можна було сьогодні почути на форумі економічного розвитку Хмельницького. Сайт "Є" транслював його у прямому ефірі. У місті форум проводили вдруге, дійство складалося з чотирьох дискусійних панелей. Керівники успішних компаній, іноземні гості та партнери ділилися досвідом та ідеями для ведення бізнесу. Кращі бізнес-можливості перейматимуть хмельничани.

Уже завтра місто порине у свято. Чимало заходів відбуватиметься і в суботу, і в неділю. Усі вони є у програмі святкування. Окремо варто нагадати, що зранку на хмельничан чекає ярмарок на Прибузькій. Однак тим, хто вирушить на закупи, або ж на святкування Дня міста автівкою, варто знати, що на деяких вулицях рух транспорту буде перекрито. Тролейбусами, до речі, два дні можна буде їздити безкоштовно.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу