ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

Апеляційний суд з новим головою: що задекларував керівник

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1942
Головою Хмельницького апеляційного суду став Сергій Болотіни, заступник голови - Тетяна Спірідонова
Головою Хмельницького апеляційного суду став Сергій Болотіни, заступник голови - Тетяна Спірідонова. Фото: автора

Колектив суддів обрав нового очільника.

Наприкінці вересня Апеляційний суд області ліквідували і уже завтра, 3 жовтня, розпочне роботу новостворений Хмельницький апеляційний суд області. Згідно із передбаченою Законом процедурою, напередодні, 2 жовтня, колектив суду обирав очільника.

На голосування служителі Феміди висунули єдину кандидатуру голови - Сергій Болотіна, який до того був головою Апеляційного суду Хмельницької області. На посаду його заступника пропонували Тетяну Спірідонову. «За» Сергія Миколайовича проголосувало 14 із 18 суддів, а Тетяну Вікторівну підтримали усі 18.

«Буде не правдою, якщо я скажу, що не хвилювався, оскільки це відповідальна посада і довіра колективу. Попередньо я працював декілька місяців на цій посаді, тому погодився на пропозицію колективу очолити суд», - прокоментував своє призначення Сергій Болотін.

За його словами, 28 вересня Президент ліквідував Апеляційний суд Хмельницької області та утворив Хмельницький апеляційний суд в апеляційному окрузі. Це фактично результат судової реформи, яка тривала близько року.

На виборах голови голосувало 18 суддів

Сьогодні, відповідно до вимог Закону, буде розміщено в газеті «Голос України» оголошення про початок роботи нової установи - Хмельницького апеляційного суду. 3 жовтня він починає функціонувати. Наш суд один із небагатьох, де судді були переведені у повному складі. Ці кілька днів, що судді пропустили через процедуру, надолужать. Запевняю, найближчим часом вийдемо на той рівень, що працювали», - зазначив Сергій Миколайович.

Згідно із поданою у березні цього року декларацією, новообраний голова Сергій Болотін заробив 361 086 гривень заплати на посаді судді в Апеляційному суді Хмельницької області, та, разом із дружиною, зберігає 11 000 доларів готівкою.

Спеціально створена комісія займалась підрахунком голосів

Суддя має земельну ділянку у селі Ташки Славутському районі, квартиру у тому ж райцентрі. Декларує ще одну квартиру в обласному центрі, яка у власності іншої особи, не використовується, але придбана у 2014 році. Дружина, Алла Петрівна, у 2016 році також стала власницею квартири у Хмельницькому. Сергій Миколайович у 2015 році придбав легковика «SUBARU Forester» 2014 року випуску.

Нагадаємо, у квітні Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Анатолія Марцинкевича з посади судді Апеляційного суду Хмельницької області у відставку, який до того більш як пів року керував установою. У травні  головою Апеляційного суду області обрали Сергія Болотіна.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую