ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2020

Підсумки дня: кадрові призначення та справи освіти

Суспільство 1854
У Хмельницькому апеляційному суді області обрали голову, а в Хмельницькій ОДА - призначили заступника голови. Це і не тільки стало 2 жовтня новинами на Хмельниччині
У Хмельницькому апеляційному суді області обрали голову, а в Хмельницькій ОДА - призначили заступника голови. Це і не тільки стало 2 жовтня новинами на Хмельниччині. Фото: автора

Якими були новини другого жовтня.

Другий день другого осіннього місяця був, у порівнянні з завершальними днями вересня, доволі теплим. Але не в інформаційному просторі, де життя вирувало в різних напрямках. Від політичних подій до кадрових. Як в Україні, так і на Хмельниччині.

Ну, а розпочалося друге жовтня, по суті, нічними «перегонами» в Кам’янці-Подільському, де поліцейські намагалися зупинити автомобіль «Шевроле». На одній із вулиць міста автівка навіть втратила колесо, але все одно не зупинилося. Утім, згодом «Шевроле» надздогнали. Все, як у кіно.

Інше «кіно» відбувається в українському футболі. Правоохоронці продовжують розслідувати справу можливих договірних матчів у наших чемпіонатах. І серед потенційних фігурантів справи – арбітр із Хмельницького.

У Верховній Раді свої пристрасті. Комітет з питань охорони здоров’я підтримав постанову щодо звільнення виконуючого обов'язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та заступника міністра Олександра Лінчевського. Щоправда, голова цього комітету, народний депутат Ольга Богомолець, заявила, що не вірить у те, що Супрун звільнять. Політика?

А в Хмельницькому апеляційному суді області, який замінює Апеляційний суд області, сьогодні обирали нового голову. Кандидатів на цю посаду було… один. Це Сергій Болотін, який до того був головою Апеляційного суду Хмельницької області. Його, власне, і обрали.

Натомість у Хмельницькій облдержадміністрації сьогодні повідомили, що Вадим Лозовий, голова ОДА, підписав розпорядження про призначення свого заступника. Заступницею керівника Хмельницької облдердадміністрації стала Світлана Павлишина, яка до цього часу очолювала Чемеровецьку районну раду.

Від справ політичних до освітянських. В Україні визначили терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 року. А в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради розповіли, що й досі не отримали всі підручники для школярів.

Читайте також: Коли прогнозують Бабине літо

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую