ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Підлатаний "Космос" у парку Чекмана майже готовий

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2481
Вже зовсім скоро хмельничани зможуть побачити повністю відремонтовий
Вже зовсім скоро хмельничани зможуть побачити повністю відремонтовий "Космос" у парку Чекмана. Фото: автора

Зварювальні роботи завершені, залишилося дофарбувати композицію.

Ремонт металевих скульптур відомого хмельницького митця Миколи Мазура розпочався ще наприкінці травня і мав бути завершений за місяць. Однак обсяг робіт виявився значно більший, ніж очікувалося і реконструкція затягнулася на кілька місяців.

Зараз нарешті робота над «Космосом» на завершальному етапі. Підрядники обіцяють за тиждень закінчити відновлення композиції.

«Сьогодні ми провели останні зварювальні роботи. Тепер залишилося до кінця розфарбувати фігури. Думаю, що за тиждень впораємося, головне, щоб погода не підкачала, - розповідає працівник підрядника Андрій Черніцький. – Робота значно затягнулася, тому що конструкції були у жахливому стані. Дно ракети довелося повністю переварювати».

На ремонтні роботи композиції «Космос» з міського бюджету виділили сто тисяч гривень, але цих грошей не вистачило. Як зазначив начальник управління ЖКГ Василь Новачок, фарби пішло більше, ніж планувалося.

Ракету залишилося пофарбувати

«Не дивлячись на те, що підрядник не зовсім вкладається в терміни, але зважаючи на той вигляд, який набувають скульптури, я думаю, що всі мешканці Хмельницького йому пробачать. Я дуже задоволений роботою, - розповів Василь Пилипович. - В гроші, які нам виділили, ми не вклалися. Фарби пішло більше, ніж планувалося зразу. Не скажу зараз про суму, але це більше ста тисяч. Я думаю,що ці кошти вже нам КП «Парки та сквери» заплатить. Бо бюджетних призначень більше не має».

Також в управлінні додають, що наступного року планується відновлення інших скульптур Миколи Мазура. На черзі металеві машинки, які також знаходяться в парку Чекмана.

Днище ракети повністю перероблене

Космодром відремонтували вперше за 30 років

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую