ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Досягай граючи: у Хмельницькому пройде марафон психологічних ігор

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 894
27-29 жовтня у Хмельницькому відбудеться фестиваль-марафон трансформаційних психологічних ігор
27-29 жовтня у Хмельницькому відбудеться фестиваль-марафон трансформаційних психологічних ігор. Фото: надане Лесею Іващенко

Організатори заходу переконують, що завдяки таким іграм, легко народжуються нові рішення та бачення подальшого шляху в житті.

За тиждень, 27-29 жовтня у Хмельницькому відбудеться фестиваль-марафон трансформаційних психологічних ігор.

Організатори заходу розповідають, що впродовж двох днів хмельничани та гості міста зможуть зіграти в чотирьох іграх. Тематика їх різна, починаючи з секретів притягування грошей до пошуку себе, стосунків та родових програм.

«На фестиваль приїдуть 22 майстра з різних міст України, які ефективно та цікаво підкажуть учасникам фестивалю шлях до досягнення мети і відповіді на будь-які запитання. Ігри для самопізнання працюють відразу на декількох рівнях психіки людини: розум, емоції, почуття і дії. Трансформаційні гри – звучить серйозно, але мозок не сприймає це так буквально, як якщо б людина прийшла з проблемою до психолога, але при всьому бажанні йому важко розкритися перед незнайомою людиною, так і підсвідомість опирається, а тут немає опору, наш свідомий і несвідомий розум заспокоюється і людина через гру виявляє себе, свій внутрішній простір. Це чистий творчий процес, під час якого легко народжуються нові рішення та бачення подальшого шляху», - каже організатор фестивалю Леся Іващенко.

Участь у марафоні платна. Вартість за один день – 400 гривень, два дні – 600 гривень. Зібрані кошти підуть на організаційні потреби фестивалю.

Місце проведення ігор: приватний освітній центр «Простір», вулиця Подільська, 124. Початок о 10 годині.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую