ye-logo.v1.2
13 Липня, 2020

Кам’янець-подільські військові повернулися з Канади

Суспільство 944
Кам'янецькі військові на міжнародному навчанні «Ardent Defender - 2018»
Кам'янецькі військові на міжнародному навчанні «Ardent Defender - 2018». Фото: kam-pod.gov.ua

Військовослужбовці Центру розмінування взяли участь у міжнародних навчаннях «Ardent Defender - 2018».

Навчання проходили на канадській військовій базі «Борден», що у місті Міфорд, штат Онтаріо. Учасниками яких стали військові з понад 20-ти країн світу.

Міжнародні навчання проводилися для того, аби відпрацювати повний цикл протидії загрозам від вибухових пристроїв у комбінованому, міжвідомчому, багатонаціональному та громадському середовищі, фокусування на ефективне управління на оперативному і тактичному рівнях, максимальному зменшенні загрози від вибухонебезпечних предметів у контексті операцій з підтримання миру.

«Українські сапери вперше взяли участь у міжнародних навчаннях такого масштабу. Крім великої кількості учасників заходу, які протягом трьох тижнів мали змогу поділитися своїм досвідом в галузі розмінування, навчання «Ardent Defender - 2018» приваблювали тим, що вони чи не єдині у світі пропонують детальне, реалістичне й всеосяжне тренування в усіх аспектах протидії вибуховим загрозам. Як наслідок – вдосконалення вмінь та навичок, які знадобляться саперу як у миротворчих операціях так і на полі бою», - слова начальника Центру розмінування Володимира Родікова наводить прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради.

Військові навчання завершилися змаганням з визначення найкращої групи з протидії вибуховим пристроям. Найкращий результат показали українські сапери, які удостоїлися звання переможців.

Автор Вікторія Бояршинова.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую