ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Погода на сьогодні: перехідна п’ятниця – від холоду до тепла

Олександр НІКІТІН Суспільство 878
Дощі мають відступити, а тепло поступово повернутися
Дощі мають відступити, а тепло поступово повернутися. Фото: pixabay.com

Якою погоду прогнозують на 26 жовтня.

Сьогоднішній день має стати перехідним від холодного циклону до теплої повітряної маси. Принаймні, так прогнозує синоптик Наталка Діденко, яка додає, що дощі 26 жовтня будуть, але почнуть припинятися. Саме з західний областей України.

Із таким прогнозом наче погоджуються й різні синоптичні ресурси. Так, за даними Українського Гідрометцентру, сьогодні на Хмельниччині 8-10 градусів вище нуля. Опадів також наче не повинно бути.

Без опадів, здебільшого, прогнозує і ресурс «VentuSky». Утім, у північних районах Хмельниччині ближче до 12 години можливий короткочасний дощ. Але не довго. Щодо температурних показників, то майже на всій території області від 8 до 10 градусів із позначкою плюс. На півдні – у Кам’янец-Подільському та Новоушицькому районах – до +11.

За даними «Синоптика», сьогодні в Хмельницькому весь день буде хмарним. Дрібний дощ, який розпочнеться вдень, ще до приходу вечора закінчиться. А, до прикладу, в Кам’янці-Подільському – без опадів. Температура повітря +8…+11.
За народними прикметами, ввечері цього дня уважно слухали півня. Якщо півень починав співати раніше 21.00, то на наступний день очікували дощ.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео