ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

У Хмельницькому відбувся марафон психологічних ігор

Суспільство 1352
Під час гри «Cash Flow», яку проводив Кіріл Дружков, було не лише пізнавально, а й весело
Під час гри «Cash Flow», яку проводив Кіріл Дружков, було не лише пізнавально, а й весело. Фото: автора

Вподовж двох днів в обласному центрі дорослі грали в ігри та пізнавали себе.

27-28 жовтня у Хмельницькому відбувся фестиваль-марафон трансформаційних психологічних ігор.

Впродовж двох днів хмельничани та гості міста грали в ігри різноманітних тематик - від бізнесу та фінансів до відносин та самовдосконалення.

Організатор заходу Леся Іващенко розповіла, що даний марафон створений для того, щоби кожна людина могла доторкнутися до психології, послухати кваліфікованих ведучих психологічних ігор і отримала відповіді на власні питання, що, можливо, десь у душі її турбують.

«На фестиваль приїхали 22 майстра з різних міст України, які ефективно та цікаво змогли показати учасникам фестивалю шлях до досягнення мети і відповіді на будь-які запитання. Ігри для самопізнання працюють відразу на декількох рівнях психіки людини: розум, емоції, почуття і дії. Трансформаційні гри – звучить серйозно, але мозок не сприймає це так буквально, як якщо б людина прийшла з проблемою до психолога, але при всьому бажанні йому важко розкритися перед незнайомою людиною, так і підсвідомість опирається, а тут немає опору, наш свідомий і несвідомий розум заспокоюється і людина через гру виявляє себе, свій внутрішній простір. Це чистий творчий процес, під час якого легко народжуються нові рішення та бачення подальшого шляху», - розповіла організатор.

  

На заході були представлені ігри різноманітних тематик: від бізнесу та фінансів до відносин та самовдосконалення.

Психотерапевт Світлана Вільчинська провела з учасниками марафону цікаву гру про внутрішню силу і цілісність «Чорне та біле», а Тіана Купецька допомогла марафонцям пройти маршрут до бажань та цілей, та розповіла про секрети долання життєвих перешкод.

«Сьогодні я грав «Cash Flow». Ця гра допомагає налаштуватися на фінансовий успіх. Не вперше беру участь у подібній грі. Цього разу привів з собою свого друга. Сподобався емоційний рівень, знання, знайомства… Насправді, дуже багато цінної інформації почерпнув за той період, який я тут був. Дуже багатьом людям рекомендую як мінімум спробувати. Це допомагає і в особистому житті, у фінансовому, також допоможе і в роботі, і в різних сферах будь-якого напрямку, тому що дані ігри взагалі розвивають особистість», - розповів учасник марафону трансформаційних ігор Валентин.

Учасники, які відвідали фестиваль кажуть, що вони корисно та цікаво провели час.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую