ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Чи подорожчає проїзд у громадському транспорті Хмельницького

Суспільство 1927 1
У міськраді вважають, що правдивий тариф можна побачити лише шляхом обліку пасажирів
У міськраді вважають, що правдивий тариф можна побачити лише шляхом обліку пасажирів. Фото: з архіву

Перевізники просять збільшити вартість проїзду в маршрутках до 8 гривень.

Питання про підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті міськвиконком не розглядає. Про це повідомив заступник хмельницького міського голови Андрій Бондаренко. За його словами, приватні перевізники Хмельницького, які здійснюють пасажирські перевезення, дійсно звернулися до міського голови Олександра Симчишина з листом у якому просять переглянути вартість проїзду і збільшити її до 8 гривень.

«Але це просто лист, згідно з процедурою, має бути відповідне подання з розрахунками. І якщо навіть перевізники підготують такі розрахунки, не впевнений, що ми візьмемо їх до уваги», - зазначив він.

«Наша позиція така, що правдивий тариф можна побачити лише шляхом обліку пасажирів. Це можна зробити лише із запровадженням електронного квитка. В цьому напрямку ми і рухаємось. Коли побачимо чіткий пасажиропотік, доходи підприємців, тоді будемо говорити і про відповідний тариф» - додав Андрій Бондаренко.

Нагадаємо, у Хмельницькому оголосили конкурс на впровадження електронного квитка. Положення про конкурс було прийнято ще 9 серпня на засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, у Хмельницькому завершили прийом документів на конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті. Засідання конкурсного комітету відбудеться 5 листопада.

Автор Юна Мітрашко.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую