ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

Підсумки дня: кадрові призначення, протести та приклад справжньої мужності

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1130
Депутати Хмельницької районної ради прийняли рішення припинити діяльність районної дитячої музичної школи
Депутати Хмельницької районної ради прийняли рішення припинити діяльність районної дитячої музичної школи. Фото: з архіву

Якими були новини 29 жовтня.

Початок нового тижня – і маємо на Хмельниччині нові кадрові призначення. Сьогодні Президент призначив керівника Городоцької РДА. Відповідне розпорядження з’явилося на офіційному сайті Президента України. Крісло очільника займе заступниця міського голови з гуманітарних питань Олена Матвєйцева. Сайт «Є» дізнався, що задекларувала Олена Тадеушівна як кандидат на посаду голови Городоцької РДА.

Сподіваючись знайти підтримку під стіни Хмельницької облдержадміністрації сьогодні прийшли учні, батьки та викладачі єдиної в Хмельницькому районі музичної школи. Вони протестують проти її закриття. Нещодавно депутати Хмельницької районної ради прийняли рішення припинити діяльність цього закладу, що належить до спільної власності територіальних громад району, шляхом її ліквідації. 

Тим часом у Хмельницькому чутки про можливе підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті, залишаються поки на рівні чуток. Питання про підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті міськвиконком не розглядає. Про це повідомив заступник хмельницького міського голови Андрій Бондаренко. За його словами, приватні перевізники Хмельницького, які здійснюють пасажирські перевезення, дійсно звернулися до міського голови Олександра Симчишина з листом у якому просять переглянути вартість проїзду і збільшити її до 8 гривень. Андрій Бондаренко розповів, як насправді можна побачити правдивий тариф та коли можливий перегляд існуючої вартості проїзду.

"Шукайте свої шляхи, ставте цілі, досягайте їх. Так, зараз складний світ, але все можливо!" - це слова важкопораненого спецпризначенця Олександра Дармороса, який не дивлячись на важкі травми не лише не здався, а й став прикладом мужності для інших: учора наш земляк здолав марафон Морської піхоти у США. Вінподолав 10-ти кілометрову дистанцію за 1 годину 10 хвилин і став 3318-м у забігу серед більш як 8 тисяч учасників з усього світу, які стартували на дистанції. Пишаємося нашим земляком!

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята